• ~Van Helsing
    2012-09-09 12:27
    Boże, nawet na dzienniku...
  • ~Przed Świtem część 2 online
    2012-09-26 16:11
    Jak każdy z nas czeka na ostatnią część filmu SAGA ZMIERZCH PRZED ŚWITEM. Zobaczymy jak poradzi sobie Bella jako wampirzyca, czy sobie poradzi czy Edward będzie ją wspierał? To i więcej materiałów na stronie http://filmosik.eu/saga-zmierzch-przed-switem-czesc-2-napisy-pl-2012/
  • ~Ktośka :P
    2012-10-02 16:53
    NN - szkoda mi ciebie biedny dzieciaku :(
    pewnie nie oglądałeś nie czytałeś i uważasz że jesteś cudowny!
    chcesz się pochwalić?? tylko czym?? swoją głupotą??
    w takim razie udało ci się w 100%
  • ~Dddd
    2012-08-08 19:22
    nie mogę się doczekać ostatniej części sagi
  • ~Ktoś :D
    2012-08-01 20:07
    Jezu ja już sie doczekać nie mogę < 33 :*:* A tak poza tym. Do ~NN : Sorry , ale grubo sie mylisz. Bo ja przeczytalam wszystkie ksiazki zmierzchu i stwierdzam ze nie jest ona tylko jak to nazywasz: " infantylna papką dla nastolatek". Mądrujesz sie , a sam pewnie nie przeczytalees -.-. Filmy ********* < 33
  • ~NN
    2012-07-26 10:02
    Tragedia. Książka była infantylna papką dla gimnazjalistek. Ale filmy przeszły wszystko - głupie marne kmioty dla jeszcze głupszych dziewczynek dla których przeczytanie książki jest ponad ich możliwości intelektualne... ( zapomniałam dodać wielbicielki romansideł) :)
  • ~nikola
    2012-07-28 16:28
    Ja już czekam od roku na ten ilm i nie moge się doczekać kiey będzie w polsce bo na internecie są tylko zwiastuny a tak trzeba być zalogowanym
  • ~Marttusia
    2012-10-12 09:12
    Jak ja kocham ten film mam 26 lat i nie sądzę że to tylko opowieść dla naiwnych nastolatek. Przeczytałam dawno temu wszystkie części i z utensknieniem czekałam na każdą ekranizacje kolejnych części na ostatnią także nie mogę się doczekać. Może jest to trochę babskie ale tylko dlatego że jesteśmy bardziej wrażliwsze.
  • ~kamisia
    2012-10-12 14:51
    szkoda że ta czesc jest ostatia niech jest juz 16 listopada i do kina zmykam
  • ~film