• ~P.P.
    (2012-07-18 08:04)
    A ścigać się będą na wózkach inwalidzkich...
  • ~Były również i smaczki
    (2012-07-18 08:26)
    Pierwsza część była nudna. Chociaż były również smaczki w rodzaju zrzutu materiału zapalającego z samolotu na trzy plutony złych ludzi i ich zapłon.
  • ~wielkie brawka
    (2012-07-18 09:10)
    Osobiście to lubię bardziej film RED ze względów obsadowych i na bardziej przemyślaną fabułę, ale trzeba przyznać , że Sylwek niebędący specjalistom sam wyreżyserował cześć pierwszą, do której napisał scenariusz i zagrał, więc ze względu na wszechstronność to wielkie brawka.
  • ~Co wiesz o madonnie ?
    (2012-07-18 09:17)
    Niezniszczalni 3 , Niezniszczalni 4 , Niezniszczalni 5 ,...Niezniszczalni 242...az mozg eksploduje...
  • ~T-1000
    (2012-07-18 09:29)
    Van Damme wygląda jak terminator.
  • ~czekam z niecierpliwością
    (2012-07-18 09:27)
    Film może być ciekawy. Pewnie znowu nauczę się kilku nowych sztuczek z napalmem, które będę mógł wykorzystać na swoim podwórku.
  • ~goral
    (2012-07-18 08:34)
    nieeeeeee! czy ta część będzie równie żałosna jak pierwsza?
  • ~Rafał
    (2012-07-18 20:55)
    Nie czytacie newsów na temat powstawania tego filmu to nie gadajcie, że będzie słaby itp. Ten film będzie 100 razy lepszy niż pierwsza część, 100 bardziej hardcorowy i jednocześnie będzie zawierał dużo czarnego humoru. A przede wszystkim jest więcej znanych legend na jednym ekranie i film wygląda jak byłby nakręcony w latach80tych czy 90tych. Dzięki klasycznym kamerom Panavision. Wiem co mówię, bo widziałem fragment finałowej rozwałki na lotnisku, który dali podczas comic conu. Ponadto naczytałem się opinii kolesia co był na pokazie przedpremierowym w bazie wojskowej Camp Pendleton. To będzie jeden z najlepszych filmów akcji wszechczasów z mocną R-ka!
  • ~pewnie będzie lepiej
    (2012-07-19 08:18)
    ~Rafał2012-07-18 20:55
    Nie czytacie newsów na temat powstawania tego filmu to nie gadajcie, że będzie słaby itp.

    Pierwsza część nie była tragiczna, ponadto Sylwek sam ją zrobił, a jak ktoś nie jest Chaplinem, to trudno robić dobry film własnymi siłami cały. W tej części ktoś inny napisał scenariusz i reżyserował, więc pewnie będzie lepiej .
  • ~spartan
    (2012-08-14 23:10)
    Myślę że to bardzo dobry pomysł zebrać do kupy wszystkie gwiazdy kina akcji lat 80 tych i 90 tych. Ci goście zjedli zęby na kinie akcji i wiedzą jak szczelać , kopać i prać się po pyskach. Jako łebek z wypiekami oglądałem krwawy sport , rambo ,terminatora i zaginionego w akcji. Na pewno Pójdę na niezniszczalnych 2 żeby zobaczyć co dziadki pokażą a na pewno nas nie zawiodą. Zaserwują nam ostrą jazdę i powrót do dobrego kina akcji jak z przed lat