• ~Jacek
    (2012-06-28 11:58)
    Wszystko co brudne ,co zboczone i wulgarne jest dobrze przyjmowane na tych debilnych festiwalach.
    Nieustanna promocja dewiacji i zboczeń.
    Rzygać się chce na to wszystko.
  • ~lolo
    (2012-06-28 14:39)
    Jeszcze niech srają iszczają na siebie jak u jednego wielkiego reżysera i jego kochanicy
  • ~jerry m
    (2014-10-06 10:38)
    Czyli,jak w kościele katolickim. Problem jest, ale my udajemy, że go nie ma ,tłamsimy, tuszujemy,przykrywamy, zaprzeczamy, bagatelizujemy. A pospólstwo? Jaki to problem. Ważne, by na tace kładli sowicie.
  • ~Zippo
    (2012-09-16 20:11)
    Dajcie już spokój z promocją tego ***** bo się porzygam...
  • ~ewicz
    (2012-07-22 10:41)
    ileż w tym plugastwa, syf totalny, ludzie bojkoyujcie ten film, bo będzie więcej takich jeśli się sprzeda. to jest chore!!!
  • ~Beszad
    (2012-07-18 16:54)
    Erotyzm w stosunku do własnej siostry, a może również matki?... W takim razie co stoi na przeszkodzie zainteresować się własną córką lub synem?... Niestety przy tym filmie moja tolerancja natrafia na mur nie do przejścia! Myślę, że nie warto robić wielkiego szumu, bo debiutant-reżyser chyba liczy właśnie na taką formę reklamy. Warto natomiast nazywać rzeczy po imieniu i nie ulegać próbom zmiękczania naszych reakcji wobec wyraźnej patologii...
  • ~Absolwent
    (2012-07-03 14:37)
    Kolejny gniot. Rzygać się chce.
    "Gratuluję synka" panie profesorze Marczewski.
  • ~bb
    (2012-06-29 05:47)
    Patologia w filmie, jak za juliusza cezara, ja kocham siostry kuzynki bratanice, i to jest kazirodztwo ?
  • ~ja myślę
    (2012-06-29 00:25)
    .@~czołgistka2012-06-28 17:15

    że Wary..to po prostu..ee...duże wargi...nawet bardzo duże...
  • ~piksel
    (2012-06-28 23:46)
    Zależy czy ten film ma właściwy społecznie morał, czy ma tylko dwuznacznie epatować widza patologią?