• ~hahahaha
    (2012-06-30 07:06)
    wielki mi "twardziel".. jako blisko 30 letni facet mdlal na widok skaleczonego palca... ale mi twardziel!
  • ~Iron Beret
    (2012-06-28 10:30)
    Po twarzy wyraźnie widać, że Bogusław jest Gąbka a nie twardziel. Stwardnienie to on może mieć, ale nieco rozsiane.
  • ~Dobrusia
    (2012-12-01 16:48)
    ZA ROLę w filmie "TATA" należy się ode mnie OSKAR.
  • ~Zdzislaw Kukula
    (2012-11-29 20:06)
    Linda ... jak na 60 lat i ************ sie przez cale zycie aktorskie ... to wygladasz bardzo staro - domyslac sie tylko moge ,ze to zasluga polskiej wyborowej.
  • ~Cezar
    (2012-09-10 15:07)
    jednak górale spod góry synaj ładnie się starzeją[fotoshot],gdy si ę konserwują polską nie koszerną wódką.,nie zagrał adnej porządnej roli w przeciwieństwie do M.Kondrata[może z wyjątkiem filmu Tato ,chociaż tam też królowała wódka,niestety,ten typ tak ma .
  • ~jagaja
    (2012-08-25 00:11)
    Życzę Panu WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO i dziękuję, bo jest Pan jednym z niewielu aktorów, który po zdjęciach potrafi podejść do nieznanego aktora, który zagrał jakiś niewielki epizod i mu podziękować. DUUUUŻAAAA KLASA!
  • ~anoda
    (2012-08-18 11:02)
    fiut to fiut cham wiejski to czam inikagda nie zdielasz
  • ~gadu
    (2012-08-10 15:27)
    Brakuje ci 6 lat do emerytury !
  • ~mit
    (2012-08-13 13:06)
    Najbardziej niebywałe, przez co sympatyczne dla mnie jest to, iż prawie nikt nie wali
    w tego aktora, lecz życzy mu dobrze...Co w internecie jest ewenementem !
    Dużo zdrowia i pogodnych dni Panie Bogdanie !
  • ~Najlepszy tekst , to jest -"Co ty k... wiesz o za
    (2012-06-28 14:42)
    Najlepszy tekst , to jest -"Co ty k... wiesz o zabijaniu". Jak panowie z drogówki wciskają mi gadki o bezpieczeństwie w ruchu drogowym , to ja serwuję in ten.