• ~jozik
    (2012-06-19 11:53)
    hold
  • ~andi
    (2012-06-19 18:45)
    Nie chce być złym prorokiem ale sądząć po " gwiazdach ", cienizną mi to pachnie !
  • ~Robnad
    (2012-06-19 20:05)
    ~kluseczek z serem2012-06-19 19:09

    twoja durnota jest ograniczona tylko granicą wszechświata. zakładając,że jest on ograniczony ale stale się rozszerzający ,wszystko przed tobą.
  • ~kuna
    (2012-06-19 20:03)
    Bitwa pod Wiedniem opóźniła na jakiś czas ekspansję islamu, ale co z tego, kiedy Europa, zwłaszcza Zachodnia, zrobiła w ostatnim stuleciu wszystko, żeby im umożliwić wejście do Europy. W tej chwili sytuacja jest nie do opanowania, a na drugi Wiedeń się nie zanosi. Był to więc próżny trud króla Sobieskiego i naszego wojska zniweczony przez zidiociałych polityków europejskich tak wtedy jak i dzisiaj. Co do PO i Tuska, to - jak twierdzi Pani prof. Staniszkis - jest to najgorszy rząd w historii Polski. I ma rację !
  • ~Robnad
    (2012-06-19 19:59)
    ~ZbyszekD2012-06-19 15:16

    gwoli ścisłości,w dwóch,a ostatnio stwierdzili ,że w piątym nie będą brali udziału.
    zostali ci "goście " od czwartego i "pracują " pełną parą.
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<<<
    (2012-06-19 19:51)
    SAMI ZWOLENNICY KTÓRZY POPIERAJĄ MAFIE - tuska , BRAWO BĘDZIE ZAJ...TY FILM ...
  • ~>>>>>>> Zibi <<<<<<
    (2012-06-19 19:49)
    PYTAM CO TAM ROBI RUDZIELEC POdległy MAFII-tuska POlbrychski ...
  • ~jan
    (2012-06-19 20:06)
    ja na te badziewie nigdy nie będę oglądał
  • ~Tofik
    (2012-06-19 19:34)
    re-kluseczka z serem.
    Wiem, że nie jesteś ograniczonym pisuarem, bo jesteś nadzwyczaj ograniczonym POmatołkiem, do tego z ogromnym kompleksem niższości jak u każdego POmatołka. Kiedyś niejaki Ryży wmówił ci, że jesteś młody i "yntelygentny", a ty przypiąłeś się do tego jak do ostatniej deski ratunku. Niestety to był fałsz jak wszystko co Ryży wygłasza i deska zaczęła tonąć.
  • ~kluseczek z serem
    (2012-06-19 19:09)
    re tofik
    I kto tu się powtarza?
    Nie jestem ograniczonym Pisuarem i nie możesz wiedzieć, czego mi do szczęścia potrzeba.
    Wiem za to, że tobie wiatr zawsze wiał w oczy...
    Pokrzywdzony przez los.
    Wszystkie Pisuary tak miały!