• ~hans
    (2012-05-19 17:24)
    Po przeczytaniu komentarzy zdecydowałem, że pójtę na to "bagno" do kina...
  • ~EWA KOBY
    (2012-05-19 19:35)
    TO ANIMACJA ALA IZAURA I INNY PITONCIO NIE MA TWOJEGO NARODU CHYBA ZE W MAFII PILKARSKIEJ JEST RELIGIA NIESKONCZONYCH ZER ARABSKICH I KATO LIZATOR MANNA
  • ~kinomanka
    (2012-05-19 21:11)
    Borat, ty sie przyjżyj co z to katastrofo w smolensku było. Na pewno wyjaśnisz prawdę.
  • ~lunk
    (2012-05-19 17:33)
    “Niewiele osób wie, że w Syrii odkryto jedne z największych na świecie złóż gazu – między Homs i Damaszkiem.”

    Musina twierdzi, że od samego początku, czyli od rozpoznania złóż, które trwało około 5 lat, w projekcie uczestniczył Gazprom. Rosyjska perła, która zatrudnia 300 tys. pracowników, a zobowiązania podatkowe stanowią ćwierć budżetu Rosji potrzebuje jeszcze od 7 do 10 lat, aby zbudować odpowiednią infrastrukturę i rozpocząć pełną eksploatację złóż.

    Plany te mogłyby zostać pokrzyżowane w razie upadku reżimu al-
  • ~cohen2
    (2012-05-19 11:10)
    W końcu mu islamiści odstrzelą jaja. Z chreścijan może kpic bezkarnie
  • ~Zdrowo myślący
    (2012-05-19 12:47)
    Jakim trzeba byc Debilem,aby "kręcic" takie GNIOTY (zwane filmami).Żeby lansowac tego prymitywa,trzeba miec gów.o w mózgu ... Kumpel dał mi jego "filmy" do obejrzenia (?!) - ocena ... kloaka,dla prymitówów równie głupich,jak ich autor!... Świat filmu,stoczył się na DNO!
  • ~Mm
    (2012-05-20 18:05)
    Zdrowo myslacy??swietny z ciebie Borat.
  • ~Henryk
    (2012-05-19 13:29)
    Do "zdrowo myslacego"
    Cyly swiat jest glupi tylko Ty jestes madry i zdrowomyslacy. Gdybys milczal to mysleli by koledzy ze jestes filozofem, a tak co? prymityw? Gratulacje za bystrosc.
  • ~io
    (2012-05-19 13:36)
    Dzienniku, dlaczego musicie tak nachalni w promowaniu tego prymitywnego bezmozga ?
    Oplaca sie ?
  • ~Bibilijny
    (2012-05-19 13:37)
    ~Zdrowo myślący 2012-05-19 12:47

    Podzielam Twój poglą, te filmy to bagno, nie wiem kto to finansuje, ot takie szambo dla analfabetów ,żeby to jeszcze w Cannes pokazywać, to oznacza ,że świat już schodzi na psy i za chwilę takie jako Doda będą nominowane do Oscarów, a takie jak Pitera czy Kaczyński z moherami do nagrody Nobla.