• ~Eutanazor
    (2012-03-14 08:16)
    KacKloss
  • ~re:ekolog
    (2012-03-16 12:56)
    RFN rozwija nowe czyste technologie ekologiczne, a Polska chce zablokowac

    Polska blokuje wszystko co tylko moze. Nie zastanawiaja sie- obojetnie co z
    Zachodu przyjdzie... do doo..y. Zapomnieli juz, jak bardzo sie do tej Unii pchali
    ( O korzysciach juz nie wspomne). Ale Klossa trzeba teraz wygrzebac!
    TEN FILM ZOBACZA TYLKO I WYLACZNIE POLACY!!!
  • ~Arek M
    (2012-03-16 01:26)
    Jezu Kot jako J23 to chyba jakas masakra.Kolejny raz pieciutych samych aktorów .Papież Brunerem w serialu nieudacznikiem gdzie tu jakaś charakterystyczność aktora A wracając do J23 czemu nie zagrał tego jakiś polski przystojniak.Jeszcze raz powiem Jezu polskie kino sięgneło dna Mam nadzieje że się kiedyś odbije ,mam nadzieje że nie czkawką.
  • ~nos
    (2012-03-16 09:13)
    Kloss nadal jest agentem NKWD, jak dawniej? Nawet by mi to pasowało do dzisiejszej rzeczywistości politycznej w Polsce. Jeżeli się wchodzi do d... Jaruzelskiemu...Na łącznika z centralą pasował by Olbrychski
  • ~stan
    (2012-03-16 09:41)
    Dlaczego nie ma Adolfa w obsadzie z Donaldem?
  • ~EWA KOBY
    (2012-03-16 17:53)
    JAN KLUSKA TO MANIPULACJA MOZGAMI POLAKOW
  • ~ekolog
    (2012-03-16 10:58)
    RFN rozwija nowe czyste technologie ekologiczne, a Polska chce zablokowac UE mozliwosc rozwoju nowych czystych technologii przez zawetowanie unijnego planu zmniejszenia emisji CO2. Tymczasem UE ma prawne narzedzia ominiecia tego haniebnego polskiego veta, ktore szkodzi glodujacym Afrykanom, ktorzy w wyniku nadmiernej emisji CO2 znowu maja susze. Bezradny premier Tusk wpadl teraz w szal i postanowil dokopac RFN nachalnym przypominaniem, ze byla kiedys III Rzesza i emitowaniem fikcyjnych sukcesow polskiego szpiega poslugujacego sie nazwiskiem Kloss.
  • ~Jeżow
    (2012-03-16 11:19)
    Czemu nie ma żadnych seriali o tej wschodniej części Polski.
  • ~Krucjator
    (2012-03-16 12:31)
    Jedyny film godny obejrzenia to "Historia Roja"nie mogę doczekać się premiery...brak funduszy na opisywanie prawdziwych bohaterów,nie czosnkowych a Naszych jest tu bardzo wymowne.Holandja wajdlandja i inne człekokształtne małpy nic nie potrafią na ten temat stworzyć?Nie trzeba odpowiadać...dlaczego.pzdr.
  • ~Śpioch
    (2012-03-16 12:35)
    na tych zdjęciach zdaje się widać jeszcze jednego ruskiego agenta ...