• ~007
    (2012-01-22 12:08)
    Przecież to nie jest żaden polski reżyser tylko tą "miejszością" która od czasu do czasu opluwa Polaków na świecie.
    Ich siła nie po.lega na umyśle tylko na częstym po.wtarzaniu wam matoły jacy to oni są wspaniali i o wyszości ich kultury nad kulturami po.zostałych narodów świata.
  • ~staszek
    (2012-01-22 15:50)
    Przez tyle lat żyli w polsce i czuli się dobrze.
    Teras nas opluwają jgbyto my mordowali, a nie NIEMCY.
    Oni chcieliby rządzić Polską i zyski ciągnoć.
    Pamiętamy te słowa, wasze ulice nasze kamienice.
  • ~Wiktoria
    (2012-01-22 21:13)
    Dla mnie pan Polański już na zawsze pozostanie nikim.
  • ~Janek
    (2012-01-23 11:02)
    Byłem nie polecam. Film za małe pieniądze to widac na każdym kroku. 4 aktorów w jednym mieszkaniu. To się nazywa zrobić w konia i nazwać komedią skoro to jest dramat.
    Nie polecam, szkoda pieniędzy. żałuję że poszedłem w weekend żoną. Wyrzucone pieniadze
  • ~Drzazga 101
    (2012-01-23 20:28)
    re staszek jestes debil z kompleksami. Taki nieudacznik co zwala swoja przegrana zyciowa na innych.
    Spieprzaj dziadu.
  • ~gk
    (2012-03-18 10:56)
    Drzazga jest prawdopodobnie żydem.
  • ~markiza
    (2012-03-24 16:40)
    wiktoria dla mnie nikim to Ty jesteś a Polański jest kimś. Nie ważne, że jest żydem!! Jest mistrzem!! Polacy najpierw niech się sami zaczną szanować !!!
    Kto się sam nie szanuje, to go nikt nie uszanuje!!!
  • ~JotKa
    (2013-01-09 05:43)
    Obejrzałam na Cyfrze+.
    Czegoś tak świetnego dawno nie widziałam. Film-teatr, który krok po kroku, zdania po zdaniu obnaża prawdziwną naturę ludzi, i warstwa po warstwie - zdziera "lakier" kulturowej, klasycznej, amerykańskiej poprawności z czwórki bochaterów. Fantastyczne dialogi!
    Genialni aktorzy z Judy Foster na czele, genialny Polański, że to wyrezyserował.