• ~nikon
    (2011-11-07 19:07)
    Właśnie, a w Polsce taki aktor za 20-30 lat będzie utyskiwał że ma 1000 złotych emerytury. Ale nie powie wtedy,że były lata,że zarabiał 20 tys, miesięcznie i żył w myśl "hulaj duszo piekła nie ma".
  • ~inwestor
    (2011-11-06 07:09)
    To ja chętnie zainwestuję 5000 zielonych w Nicole Kidman. Chyba się opłaca, dostanę 'tylko' 33500 zielonych, czyli 28500 zielonych czystego zysku.
  • ~Elzbieta
    (2012-02-12 15:39)
    Zarobki slawnych ludzi to jest choroba naszego 21 wieku.Poniekad sami jestesmy sobie winni .Gdabysmy nie ogladali i nie chodzili na ich wystepy ,nie poddawali sie tym wszystkim reklamom nie byloby takich roznic w zarobkach miedzy przecietnymi zarobkami ,a tymi tak zwanymi "Gwiazdami".To wszystko jest dzis chore i nie prowadz do czegos dobrego.
  • ~quake
    (2012-01-26 09:09)
    liberal nie zgadzam sie! strony zgadzają się na takie "warunki płacowe" gdyż jest to walka, albo mam prace za najniższą krajową, albo nie mam z czego karmić dzieci, a na moje miejsce napewno znajdzie się 10 innych którzy nie będą narzekać na płace. A nawiązując do tematu, można jedynie ponarzekać że nie jest się celebrytom lub synem prezesa banku :PP
  • ~stan
    (2011-11-12 14:42)
    To prawda,że u nas celebryci zarabiają zupełnie nie zasłużenie o wiele za dużo i do tego jeszcze nie płacą podatków od wszystkich dochodów. Jednak emerytury dostają z naszych podatków-to nie uczciwe . Jak można za półgodzinny program płacić 200tys.zł.-pytam się za co???!!!
  • ~Lena 1450
    (2011-11-09 08:47)
    A czy nasi aktorzy mało zarabiają np taki Szyc w 2 tyg zarobił 100 000 tys pytam za co ,a może nie ma za co pić i dobrzy ludzie płacą mu takie stawki.Jak widzę w nowym filmie obsadę to chce mi się Z...ać wiecznie ci sami aktorzy :Małaszynski,Karolak,Szyc nie ma u nas innych aktorów
  • ~ja
    (2011-11-06 11:15)
    ZUS-u sie nie płaci podatku również od kwoty dochodu , a na starość jeszcze sie narzeka na 1200 zł emerytury. Oj wstyd, wstyd.
  • ~racjonalność
    (2011-11-06 09:24)
    Trąci czy nie trąci socjalizmem, komunizmem czy kapitalizmem. Nie mają uzasadnienia tak wielkie różnice w zarobkach różnych ludzi, a już zwłaszcza nadmiernie wysokie zarobki tych, którzy w zasadzie niczego istotnego (oprócz g...a) dla społeczeństwa nie wytwarzają. Właściwie dobrane stopy podatkowe powinny załatwić sprawę tych pików w zarobkach.
  • ~Gemini
    (2011-11-06 08:52)
    Te sny kolegów o ew. zysku, to czyste mrzonki!
    A swoją drogą należałoby i u nas w kraju okroić niebotyczne zarobki celebrytów, bankowców i menedżerów. Płacą im dlatego, że są skrajnie bezwzględni we wszelkich swoich działaniach? Ich gaże są wykrojone z dochodu narodowego.
  • ~liberal power
    (2011-11-05 22:42)
    nie rozumiem tego tematu, zalatuje mi tutaj absurdalnym socjalizmem ... człowiek zarabia tyle ile pracodawca chce mu zapłacić ... stosunek pracodawca-pracobiorca opiera się na uzgodnionej umowie ... jeśli obie strony zgadzają się na określone warunki płacowe to w żadnym przypadku nie można mówić o jakimkolwiek przepłaceniu ... kolejny temat z typu - jak znaleźć problem, gdzie go w ogóle nie ma ...