• ~KLER TO SZAMBOLIŻE
    (2011-10-06 16:15)
    dosć nachalnej propagandy kościelnej nie życze sobie bajek o isuskach niech katole świetuja prywatni e jest rozdział panstwa od kleru a wiec wont świeta panstwowo religijne rozłaczyć ta czarna hydrę
  • ~monapyza
    (2011-11-13 22:34)
    Cudowny, cieplutki, chwytający za serce film. Nie brak w nim też humoru można się popłakać ze śmiechu ale i ze wzruszenia. Film pokazuje ludzkie tęsknoty za prawdziwym uczuciem, za miłością, za wartościami, które w życiu człowieka liczą się najbardziej. Mnie najbardziej podobała się filmowa para Małgorzaty i Wojtka, którą zagrali A. Wagner i W. Malajkat gratuluję - cudo.
  • ~adam mancewicz
    (2012-07-14 07:43)
    Podobieństwo do Love Actually ewidentne...i przyznam , ze to mnie trochę wnerwiło. Dla mnie to niemal kopia...mniej błyskotliwa. Poza tym miło , lekko i przyjemnie. Bardzo lubię wracać po jakimś czasie do filmów które zrobiły na mnie wrażenie. Tu w zupełności wystarczy mi jeden raz.
  • ~majeczka
    (2011-12-19 20:27)
    rewelacyjna komedia, juz dawno nie oglądałam tak dobrej polskiej komedii, super klimat, najprzstojniejsi polscy aktorzy no i ta muzyka ;)
  • ~Super
    (2011-12-15 14:58)
    bez dwóch zdań... najlepsza polska komedia romantyczna! Ciepły, śmieszny, romantyczny, świąteczny, dobra gra aktorska. Wszystko na najwyższym poziomie...
    Swobodnie można porównywać z amerykańskimi super-hiper produkcjami...
    Precz z tymi niezadowolonymi - narzekającymi wiecznie polaczkami...
  • ~kopsacz
    (2011-12-07 15:41)
    Kurtka którą ma Maciej Sthur to kurtka Haruki firmy Kjus, poszukaj w Royall Collection, w tym roku mają dwustronne.
  • ~hania
    (2011-12-03 18:51)
    Zgodzę się z monapyzą, para Małgorzaty i Wojtka była najlepsza..bardzo miło oglądało mi się ten film..ostatnio nie widziałam dobrych polskich filmów, a ten jest cudowny! :]
  • ~paweł
    (2011-11-30 18:05)
    Czy ktoś wie jakiej firmy jest kurtka w której Maciek jest na zdjęciu...?
  • ~Kasia
    (2011-11-22 17:01)
    ********* Komediaaa ;*
    Polecam:)+
  • ~paCciaa:*