• ~ciekawski
    (2011-09-27 17:22)
    dlaczego oni mają przyciemniane okulary?
  • ~nie uwierzycie kto
    (2011-09-28 00:51)
    powialo wielkim swiatem? co za baran to wymyslil? a co my jestesmy jakims zadupiem? wiezcie zmiencie kolesia od tych tytulow bo coraz gorzej jest...
  • ~kar
    (2011-10-06 09:08)
    A czego można sie spodziewać po Pieńkowskiej.Kobita ze wsi i słoma z butów wychodzi.Dorwała kolesia z kasą i rżnie wielką damę.Śmiechu warte.A swoją drogą dziwię się temu facetowi co on widział w Pieńkowskiej tym kościotrupie i brzydkiej jak kupa.Jak ona jest w telewizji to od razu przełączamy na inny program.
  • ~Teodor
    (2011-09-29 14:55)
    Fatalnie zachowała się Jolanta Pieńkowska, ktora robiła wywiad z Banderasem i Hayek w TVN. Zapytala ich czy nie czują się jakby przyjechali do kraju Trzeciego Świata. Oni poczuli się zażenowani. Przecież wiedzą - wszyscy tez to wiedzą - że w Europie nie ma kraju Trzeciego Świata, że Polska jest w Unii Europejskiej, że robi postępy cywilizacyjne. W tym pytaniu Pieńkowskiej był jakis prowincjonalny kompleks i gł.upota. A potem się dziwimy, że pokazują nasz kraj jako kraj niedorozwinięty, prymitywny. My sami - i Pieńkowska - wzmacniamy takie stereotypy zadając takie pytania. Obywatelowi Francji czy Wloch nie przyszloby pytać cudzoziemca czy uważa jego kraj za kraj Trzeciego Świata.
  • ~Nasze gwiazdy sa niedowartosciowane
    (2011-09-29 13:37)
    A dlaczego o naszej gwiazdzie co sie nazywa DUDA Z CIECHANOWA nie pisza? A dlaczego o naszym gwiazdorze co go wolaja do jedzenia KUPA WOJEWODZKI z Koszalina nie pisza? To co my juz musimy sciagac gwiazdy z zagranicy? Jesli sie bedzie placic tym z zagranicy to pieniedzy nie zostanie dla DUDY z KUPA.
  • ~~ Bradlay
    (2011-09-28 06:00)
    Ta CZARNA w okularach specjalistka od małpowania do pisenkarki Katarzyny Kowalskiej co w filmach grała NAĆPANĄ .
  • ~A nasze gwiazdy to takie nic
    (2011-09-28 01:29)
    Zamerykanizowany Hiszpan z Libanka urodzona w Meksyku w Warszawie. Tem mi wielkie osiagniecie. Cudze chwalicie, a swojego nieznacie. A Doda na obcasie, A Wojewodzki na okularach i z nosoryjowka, A Tyszkiewicz z papierosem na dolnej wardze, A Curus z bekartem, A Lapicki z pasierbica, A Kora z chlopakiem, A inne polskie gwiazdy z talentami to takie nic? Toz to nasze gwiazdy sa prawdziwymi gwiazdami, ktore jakby sie umyly i uczesaly toby swiat podbily.
  • ~Ewa
    (2011-09-28 01:06)
    Piękna,kochająca się para. mało kiedy tak jest w świecie artystycznym. Jedynie pozazdrościć i pogratulować im tej miłości
  • ~DinX
    (2011-09-27 22:16)
    "Powiało wielkim światem" - medialny mainstream w końcu zrozumiał, że jesteśmy wiochą... Lepiej późno niż wcale.
  • ~szypa
    (2011-09-27 17:24)
    Bo słońce Peru ich oślepi.