• ~hihihi
    (2011-08-20 15:55)
    a ja tam go nie kojarzę
  • ~szanta
    (2011-08-19 09:42)
    "Pożegnanie z Afryką" niezapomniana rola i filmowa wizytówka Roberta Redforda !
  • ~Pozdrowienia dla Kondora
    (2011-08-19 10:46)
    szanta2011-08-19 09:42
    "Pożegnanie z Afryką" niezapomniana rola i filmowa wizytówka Roberta Redforda !

    "Pożegnanie z Afryką" to nuda, 'Trzy dni Kondora" to samo życie i wszyscy którzy interesują się polityką w Polsce powinni to znać.
  • ~Teresa
    (2011-08-20 22:00)
    A pamięta ktoś "zaklinacza koni"? wielkiego Gatsby? i ten film z Demi Moore /zapomniałam tytułu/? Pożegnanie z Afryką to nie nudy, to filmowa poezja. Redford jest też jednym z nielicznych artystów amerykańskich bez afer w brukowcach i poświęcających sporo czasu i pieniędzy! młodym artystom. Działa też aktywnie na rzecz ekologicznego życia.
  • ~W zetknięciu z życiem, to poezja bywa nudna
    (2011-08-22 07:16)
    Pożegnanie z Afryką to nie nudy, to filmowa poezja.

    Poezja bywa nudna w zetknięciu z prozą życia w "Trzy dni Kondora", bo to samo życie jest.
  • ~waga
    (2011-09-29 16:26)
    Redforda zobaczyłam po raz pierwszy w filmie "Był tu Willy boy", i od tego czasu śledzę jego karierę. On jest przykładem na to, że nawet w Ameryce można byc pięknym, sławnym i bogatym a mimo to stroniącym od blichtru, skromnym i mądrym człowiekiem.
  • ~to o mnie, to o mnie
    (2011-10-13 13:03)
    ~waga2011-09-29 16:26
    w Ameryce można byc pięknym, sławnym i bogatym a mimo to stroniącym od blichtru, skromnym i mądrym człowiekiem.


    to o mnie, to o mnie
  • ~Bibilijny
    (2012-04-04 17:59)
    Warto przeczytac takze jego artykuly publikowane w Harvard Business Review
  • ~Kate
    (2013-02-04 21:55)
    Cudowny aktor, filmy "Pożegnanie z Afryką", "Zaklinacz koni", "Trzy dni Kondora", "Niedokończona życie", "Orły Temidy", a w szczególności mój ulubiony "Namiętności" to po prostu mistrzostwo z jego wykonaniem. Uwielbiam Redforda!!!
  • ~IWONA J>URB
    (2016-07-20 11:52)
    Witam !!! wszystkich FANÓW Redforda !!! Ja pierwszy raz bylam w latach 70-tych na " TRZY DNI KONDORA " i bylam potem juz nawet nie jestem w stanie powiesziec ile razy potem juz byly nastenpne rownież rewelacyjne Jego Role w dobrych filmach nawet te ,ktore sam wyrezyserowal kazdy swietnie zagrany !!! Jest niesamowicie uzdolniony aktor ale przedewszystkim wspanialy czlowiek , ktory moglby byc wzorem dla niejednego aktora,czlowieka POZDRAWIAM PANA REDFORDA i ZYCZE DUZO ZDROWIA !!!