• ~KRISTAL666
    (2011-02-02 17:42)
    ...a feeeeeee!! nie chce sie nikomu chodzic na filmy z kims takim!!! WIWAT ALICJO!!!
  • ~Pan Rezyser
    (2011-02-04 13:22)
    Na załączonej fotce ten Colin Farrell coś łudząco podobny do Brad'a Pitt'a...
  • ~Tragedia Polska
    (2011-02-04 14:58)
    Bekarta Alce zrobil. Ale ta Alka byla glupia, ze nogi rozlozyla dla takiego faceta.
  • ~al
    (2011-02-06 21:34)
    Keira fajna, tylko bez biustu.
  • ~uwaga w okolicach londynskich zaulkow
    (2011-02-04 19:10)
    Kaira ostatnio napastowala w zaulkach Broadwayu nocnego stroza z Polskii. Musial biedak isc na Policje i poruszac sie z obstawa. Sucha jak bocian,usta jak nietoperz, w ogole wyglada jak jakis preparat z pracowwni biologicznej, a za Polakow sie bierze nachalny kaszalot.
  • ~Tessa
    (2011-02-05 23:27)
    Na co liczyła Alicja Bachleda-Curuś.To było do przewidzenia.Zresztą to samo
    jest w Polsce.Jest moda na dzieci w t.zw.związkach partnerskich..Ten aktor
    akurat jest taki sobie.Stać ją było na lepszego faceta.Ale to jej sprawa i jej życie.
    Swiat teraz opiera się na "dwóch wartościach".Liczą się pieniądze i seks.
    Potrwa to jeszcze jakiś czas,aż dojdzie do tego,że ludzie zatęsknią do normalności. .Dla mnie Colin to następny "dupek" i nic więcej.
  • ~lula
    (2011-02-06 22:17)
    taki ten farelek puciaty...
    a ta kira to anorektyczka.
    A podobno nie wolno promować anoreksji!!!
  • ~lilijka
    (2011-03-02 10:41)
    A może to Alicja i jej rodzinka sprawiła, że fa(rel)cet zwiał gdzie pieprz rośnie.
  • ~Bożemba
    (2011-03-08 12:15)
    Alicja Bachleda Curuś jest olśniewającą osobą. Colin Farrell już takiej drugiej nie będzie miał,bo ona jest naj. Ja im życzę szczęścia. Bardzo pasują do siebie i powinni być razem.
  • ~małgosia
    (2011-04-07 10:39)
    ALICJA TO ŚWIETNA DZIEWCZYNA. NIE JEST PIERWSZĄ KTÓRA TRAFIŁA NA DENNEGO FACETA - ALE PORADZI SOBIE. TRZYMAM KCIUKI ZA NIĄ I JEJ SŁODKIEGO SYNKA