• Donald Tusk, Edyta Zając-Rzeźniczak, Grzegorz Schetyna
  11
  9
  Wczoraj wieczorem odbyła się uroczysta premiera nowego filmu Jana Kidawy-Błońskiego "Gwiazdy". Na imprezie tłumnie zjawili się artyści, celebryci oraz ... politycy. Jak Donald Tusk, Grzegorz Schetyna i Małgorzata Kidawa-Błońska bawili się na show-biznesowej uroczystości?
 • "Volta" Juliusza Machulskiego w kinach od 7 lipca
  4
  5
  Olga Bołądź, Andrzej Zieliński, Aleksandra Domańska, Tomasz Kot, Robert Więckiewicz, Cezary Pazura, Antoni Pawlicki, Mikołaj Roznerski, Katarzyna Herman, Jacek Braciak. Obsada filmu jest gwiazdorska. Zobacz kadry z filmu Juliusza Machulskiego "Volta", który do kin wejdzie 7 lipca.
 • Aktorka Małgorzata Kożuchowska podczas uroczystości pogrzebowych Witolda Pyrkosza
  1
  Uroczystości pogrzebowe Witolda Pyrkosza odbyły się w podwarszawskiej Górze Kalwarii. Żałobna msza św. w intencji Witolda Pyrkosza odprawiona została w kościele parafialnym Niepokalanego Poczęcia NMP. Popularny aktor został pochowany na miejscowym cmentarzu.
 • "W starym, dobrym stylu" w reżyserii Zacha Braffa w kinach od 30 czerwca. W rolach głównych m.in. Morgan Freeman, Michael Caine, Alan Arkin.
  Co może zrobić trzech mściwych staruszków, których bank właśnie wystrychnął na dudka i położył łapy na ich emeryturach? Lepiej nawet nie myśleć. "W starym, dobrym stylu" planują napaść na bank. Ale że lata nie te. Ta komedia sensacyjna ma szanse podbić serca widzów. Premiera kinowa 30 czerwca. Zobacz zdjęcia z produkcji.
 • "Małżeńskie porachunki" w kinach od 7 kwietnia
  5
  1
  Dwóch Duńczyków: Ib i Edward mają już dość swoich żon oraz dotychczasowego życia i chętnie zakosztowaliby na nowo swobody. Przy kieliszku snują misterny plan, a potem wynajmują płatnego zabójcę (Marcin Dorociński), który ma im pomóc odzyskać wolność. Dużo oszczędniej jest zatrudnić mordercę na zlecenie, niż rozwieść się po kilkunastu latach małżeństwa! Przyjaciele nie doceniają jednak swoich żon i nieoczekiwanie to oni muszą zacząć obawiać się o swoje życie.
 • "Pakt krwi" w kinach od 7 kwietnia
  1
  7 kwietnia do kin wchodzi "Pakt krwi", film sensacyjny. W dzieciństwie bracia Lindel mogli liczyć wyłącznie na siebie. Jednak z czasem ich drogi rozeszły się. JP (Adrian Grenier) odniósł sukces w branży budowlanej, a Mikey (Johnathon Schaech) wszedł w konflikt z prawem i został gangsterem. Losy braci ponownie przecinają się, gdy Mikey zostaje porwany, a do JP trafia żądanie zapłaty okupu. Podczas gdy wszyscy z otoczenia biznesmena są przekonani, że to jego brat stara się wyłudzić pieniądze, JP nie przestaje wierzyć w niewinność Mikeya. Przeczuwając najgorsze, zwraca się o pomoc do dawnego znajomego – prywatnego detektywa Sala (John Cusack). Razem rzucą wyzwanie lokalnej mafii, na której czele stoi bezwzględny Eddie King (Nicolas Cage).
 • "Król artur: Legenda miecza" w kinach od 16 czerwca
  1
  Charlie Hunnam jako Król Artur, Jude Law jako Vortigern oraz Asrtid Berges-Frisbey jako Ginewra. Oto zdjęcia z przebojowej produkcji, która do kina wejdzie 16 czerwca tego roku.
 • "Dalida" od piątku 31 marca w kinach
  Biograficzny film o słynnej piosenkarce, kobiecie, która rozpalała emocje i męskie serca w najbliższy piątek trafi do kin. W rolę Dalidy wcieliła się Sveva Alviti. Oto zdjęcia z produkcji.
 • Polska premiera filmu "Przyrzeczenie" - 5 maja 2017 roku
  1
  Reżyserem obrazu jest Terry George, a w filmie zagrali m.in. Christian Bale, Oscar Isaac, Charlotte Le Boc, Shohreh Aghdashloo, Jean Reno, James Cromwell oraz Angela Safafyan. W obrazie "Przyrzeczenie" mamy upadek Imperium Osmańskiego oraz trójkąt miłosny. Polska premiera filmu - 5 maja 2017 roku.
 • "Zając Max ratuje Wielkanoc"w kinach od piątku, 24 marca.
  Opis nie pozostawia złudzeń, że dzieci w każdym wieku powinny się zainteresować animacją, która w najbliższy piątek w kinach. Max – mały zając z wielkiego miasta – marzy o tym, by zdobyć sławę i dołączyć do lokalnego gangu. Chcąc zaimponować kolegom, postanawia wykonać trudną kaskaderską sztuczkę. Niestety podczas podniebnych ewolucji samolotem coś idzie nie tak i pojazd Maxa rozbija się w Wielkanocnej Krainie – niezwykłym miejscu, w którym zatrzymał się czas. W jego centrum znajduje się Zajęcza Szkoła – starodawny gmach, zarządzany przez tajemniczą Madam Hermionę. To właśnie tu ukryto Złotą Pisankę – przedmiot dający zajączkom magiczną moc. Wspierany przez grupę nowych przyjaciół, Max postanawia znaleźć sposób na powrót do domu. Zanim to nastąpi, będzie musiał stawić czoła klanowi podstępnych lisów-złodziei. A w trakcie zdumiewających przygód odkryje wielką tajemnicę Zająca Wielkanocnego.
 • "Power Rangers" w kinach od 24 marca 2017 roku
  Obraz w reżyserii Dean Israelite trafi do kin w najbliższy piątek. To ekranizacja historii, która była podstawą słynnego serialu telewizyjnego. Czy film będzie tak samo popularny - przekonamy się już 24 marca. Oto wybór zdjęć z filmu.
 • "Piękna i bestia" w kinach od 17 marca
  1
  Reżyserem jednej z najsłynniejszych w historii opowieści jest Bill Condon. W rolach głównych pojawią się Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Kevin Kline, Josh Gad, Ewan McGregor, Stanley Tucci oraz Ian McKellen. Obraz od piątku, 17 marca w polskich kinach. Zobacz kadry z niezwykłej produkcji.