• "Gotowi na wszystko. Exterminator" w kinach od 5 grudnia. fot. Anna Gostkowska/Mikołaj Tym
  1
  209
  Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: Exterminator. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. W filmie zagrają: Paweł Domagała, Piotr Rogucki, Agnieszka Więdłocha, Krzysztof Czeczot, Aleksandra Hamkało, Eryk Lubos, Janusz Chabior i wielu innych. Zobacz zdjęcia z filmu, który do kin wejdzie 5 stycznia 2018 roku.
 • "Pitbull. Ostatni pies" w kinach od 15 marca 2018 roku. Zdjęcia: Maciej Hachlica/Krzysztof Wiktor, Copyright ©Ent One Investments
  3
  23
  W Warszawie zakończyły się zdjęcia do filmu "Pitbull. Ostatni pies" w reżyserii Władysława Pasikowskiego. W rolach głównych zobaczymy „starą gwardię” bohaterów czyli Marcina Dorocińskiego jako oficera Despero, Krzysztofa Stroińskiego jako Metyla oraz Rafała Mohra czyli Nielata, teraz nazywanego Quantico. Obsadę najnowszego „Pitbulla” dopełniają: Dorota Rabczewska, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna, Michał Kula, Marian Dziędziel, Zbigniew Zamachowski oraz Jadwiga Jankowska-Cieślak. Gościnnie, w epizodach, na ekranie pojawią się wokalistka Katarzyna Nosowska oraz bokserzy Artur Szpilka i Dereck Chisora. "Pitbull. Ostatni pies" trafi do kin 15 marca 2018 roku.
 • "M jak Morderca". Obraz w kinach 5 stycznia 2018 roku.
  Emerytowany detektyw z wydziału zabójstw, Ray Archer (Al Pacino) wraz z kryminalnym psychologiem śledczym Willemem Ruineymem (Karl Urban) i dziennikarką śledczą Christi Davies (Brittany Snow) próbują schwytać seryjnego mordercę. Sprawa staje się jedną z najtrudniejszych w karierze doświadczonych policjantów, wciągając całą trójkę w wisielczą grę. Film "M jak morderca" (w oryginale "Hangman") w polskich kinach 5 stycznia 2018 roku.
 • "Cudowny chłopak" w kinach od 18 stycznia 2018 roku
  1
  Chłopiec, który ma zdeformowaną twarz, chce udowodnić w szkole uczniom i nauczycielom, że piękno to coś więcej niż tylko ładna twarz. Wzruszająca opowieść z Julią Roberts, Owenem Wilsonem oraz Jacobem Tremblay w polskich kinach od 19 stycznia. Zobacz zdjęcia z filmu.
 • "Na karuzeli życia" w kinch od 1 grudnia
  2
  Kate Winslet, Justin Timberlake, ale także James Belushi oraz Juno Temple zagrali w najnowszym filmie Woody Allena "Na karuzeli życia". Obraz na ekranach polskich kin 1 grudnia. Już dziś można u nas zobaczyć galerię zdjęć z obrazu.
 • Bogusław Linda w filmie Patryka Vegi "Kobiety Mafii"
  5
  Bogusław Linda bossem Grupy Mokotowskiej, a obok niego pojawiają się m.in. Piotr Stramowski, Agnieszka Dygant, Tomasz Oświeciński, Julia Wieniawa, Katarzyna Warnke, a także raper Sobota. Oto fotogaleria z "Kobiet mafii: Patryka Vegi. Najnowszy film twórcy „Pitbulla” i „Botoksu” w kinach od 23 lutego 2018 roku. 
 • Błękitna Planeta II Premiera: 16 listopada, godz. 19:55 w BBC Earth
  Twórcy "Błękitnej planety II" tym razem przyjrzeli się temu, co dzieje się na i pod powierzchnią mórz i oceanów. Niezwykła produkcja BBC zostanie pokazana 16 listopada. Oto kadry z tego filmu
 • Jason Momoa w filmie "Liga Sprawiedliwości". Polska premiera 17 listopada 2017 roku.
  2
  3
  Jest spora szansa, że ten film z chęcią zobaczą nawet ci, którzy za przenoszeniem świata komiksu na wielki ekran nie przepadają. Ben Affleck, Gal Gadot, Ezra Miller, Ray Fisher, Henry Cavill oraz słynnhy Khal Drogo z "Gry o Tron", czyli Jason Momoa. Film w kinach 17 listopada. Wielka galeria zdjęć już dziś u nas.
 • Nikolaj Coster-Waldau w filmie "Skazany". Polska premiera 27 października 2017 roku
  1
  Biznesmen Jacob Harlon trafia do więzienia po spowodowaniu śmiertelnego wypadku. By przetrwać za kratkami, musi nauczyć się obowiązujących w zakładzie karnym reguł, ale również wyrachowania i sprytu. Z czasem Jacob zacznie rozumieć, że jedyną gwarancją na przeżycie jest dołączenie do któregoś z więziennych gangów. Decyzja, którą podejmie, uratuje go od śmierci, ale napiętnuje na resztę życia. Wkrótce po wyjściu z więzienia, przywódcy gangu zmuszą Jacoba do przeprowadzenia zbrojnej operacji przeciwko największym rywalom z ulic Kalifornii. Były skazaniec, chcąc nie chcąc, znajdzie się w sytuacji, w której zaciągnięte długi możne spłacić wyłącznie przelaną krwią. Jako Jacoba zobaczymy tu Nikolaja Costera-Waldau znanego z roli Jaime Lannistera. Film „Skazany” w polskich kinach od 27 października.
 • "Piła: Dziedzictwo" w kinach od 27 października
  1
  3
  Miasto paraliżuje strach, gdy policja odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki. Media rozdmuchują teorię o seryjnym mordercy, ale detektywom nie udaje się ustalić żadnego wspólnego mianownika, który łączyłby wszystkie zabójstwa. Aż do dnia, gdy na jaw wyjdzie jeden makabryczny szczegół, który rzuci podejrzenie na dobrze znanego policji mordercę Johna Kramera. Problem w tym, że Kramer nie żyje... Miłośnicy serii już szykują się do kin - 27 października trafi do kin film "Piła: Dziedzictwo". Oto galeria zdjęć z produkcji
 • "Ana, mon amour" w kinach od 20 października
  Obraz został nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem na festiwalu filmowym w Berlinie. Jego reżyserem jest słynny rumuński twórca Calin Netzer. Toma i Ana poznają się na studiach. Zakochują się w sobie czując, że oboje są sobie potrzebni. Ana ma skomplikowaną historię rodzinną i cierpi na ataki paniki. Pochodzący z klasy średniej Toma jest równie zaszokowany, co zafascynowany lękami swojej dziewczyny. Wspiera ją, zabiera do kolejnych lekarzy. Jednocześnie obydwoje zaczynają izolować się od rodziny i przyjaciół. Słabość Any wydaje się dodawać siły Tomie. Gdy dziewczyna zachodzi w ciążę, rozpoczyna terapię, dzięki której zmieni się i stanie silniejsza. Ale wtedy świat Tomy zacznie się chwiać w posadach… Zobacz zdjęcia z produkcji.
 • Doda w filmie "Pitull. Ostatni pies" fot. Krzysztof Wiktor (c)Ent One Investments
  1
  11
  W Warszawie trwają zdjęcia do filmu „Pitbull. Ostatni pies” w reżyserii Władysława Pasikowskiego, twórcy „Jacka Stronga” i kultowych „Psów”. W rolach głównych zobaczymy „starą gwardię” bohaterów czyli Marcina Dorocińskiego jako oficera Despero, Krzysztofa Stroińskiego jako Metyla oraz Rafała Mohra czyli Nielata, teraz nazywanego Quantico. Wśród nowych bohaterów ważną rolę ma do odegrania... Doda. Zobacz zdjęcia z produkcji, która w kinach w 2018 roku.