• Nikolaj Coster-Waldau w filmie "Skazany". Polska premiera 27 października 2017 roku
  Biznesmen Jacob Harlon trafia do więzienia po spowodowaniu śmiertelnego wypadku. By przetrwać za kratkami, musi nauczyć się obowiązujących w zakładzie karnym reguł, ale również wyrachowania i sprytu. Z czasem Jacob zacznie rozumieć, że jedyną gwarancją na przeżycie jest dołączenie do któregoś z więziennych gangów. Decyzja, którą podejmie, uratuje go od śmierci, ale napiętnuje na resztę życia. Wkrótce po wyjściu z więzienia, przywódcy gangu zmuszą Jacoba do przeprowadzenia zbrojnej operacji przeciwko największym rywalom z ulic Kalifornii. Były skazaniec, chcąc nie chcąc, znajdzie się w sytuacji, w której zaciągnięte długi możne spłacić wyłącznie przelaną krwią. Jako Jacoba zobaczymy tu Nikolaja Costera-Waldau znanego z roli Jaime Lannistera. Film „Skazany” w polskich kinach od 27 października.
 • "Piła: Dziedzictwo" w kinach od 27 października
  1
  3
  Miasto paraliżuje strach, gdy policja odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki. Media rozdmuchują teorię o seryjnym mordercy, ale detektywom nie udaje się ustalić żadnego wspólnego mianownika, który łączyłby wszystkie zabójstwa. Aż do dnia, gdy na jaw wyjdzie jeden makabryczny szczegół, który rzuci podejrzenie na dobrze znanego policji mordercę Johna Kramera. Problem w tym, że Kramer nie żyje... Miłośnicy serii już szykują się do kin - 27 października trafi do kin film "Piła: Dziedzictwo". Oto galeria zdjęć z produkcji
 • "Ana, mon amour" w kinach od 20 października
  Obraz został nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem na festiwalu filmowym w Berlinie. Jego reżyserem jest słynny rumuński twórca Calin Netzer. Toma i Ana poznają się na studiach. Zakochują się w sobie czując, że oboje są sobie potrzebni. Ana ma skomplikowaną historię rodzinną i cierpi na ataki paniki. Pochodzący z klasy średniej Toma jest równie zaszokowany, co zafascynowany lękami swojej dziewczyny. Wspiera ją, zabiera do kolejnych lekarzy. Jednocześnie obydwoje zaczynają izolować się od rodziny i przyjaciół. Słabość Any wydaje się dodawać siły Tomie. Gdy dziewczyna zachodzi w ciążę, rozpoczyna terapię, dzięki której zmieni się i stanie silniejsza. Ale wtedy świat Tomy zacznie się chwiać w posadach… Zobacz zdjęcia z produkcji.
 • Doda w filmie "Pitull. Ostatni pies" fot. Krzysztof Wiktor (c)Ent One Investments
  1
  11
  W Warszawie trwają zdjęcia do filmu „Pitbull. Ostatni pies” w reżyserii Władysława Pasikowskiego, twórcy „Jacka Stronga” i kultowych „Psów”. W rolach głównych zobaczymy „starą gwardię” bohaterów czyli Marcina Dorocińskiego jako oficera Despero, Krzysztofa Stroińskiego jako Metyla oraz Rafała Mohra czyli Nielata, teraz nazywanego Quantico. Wśród nowych bohaterów ważną rolę ma do odegrania... Doda. Zobacz zdjęcia z produkcji, która w kinach w 2018 roku.
 • Kadr z filmu "Thor: Ragnarok". Polska premiera 24 października 2018 roku
  1
  Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – "zmierzch bogów", zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem. Polska premiera filmu 25 października.
 • Janusz Zaorski podczas pikiety w obronie byłej dyrektor PISF, Magdaleny Soroki
  8
  Spór pomiędzy ministerstwem kultury środowiskiem filmowców narasta. Wicepremier Piotr Gliński odwołał dyrektor PISF, Magdalenę Srokę. Powodem jest "naruszenie przepisów prawa w związku z listem dyrektor PISF do Christophera J. Dodda, Prezesa Stowarzyszenia Filmów Cyfrowych w USA.". Zanim to nastąpiło środowisko filmowców protestowało wczoraj przeciwko tej decyzji. Pod siedzibą Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w poniedziałek pojawili się m.in. Maciej Stuhr, Agnieszka Odorowicz, Kazimierz Kutz i Janusz Zaorski.
 • "Geostorm" w kinach od 20 października
  "Geostorm", obraz Deana Delvina już 20 października trafi do kin. Kino katastroficzne XXI wieku ma świetną obsadę. W filmie zobaczymy Gerarda Butlera, Andy Garcię, Jim Strugress, Abbie Cornish oraz Ed Harris. Zobacz zdjęcia z amerykańskiej produkcji.
 • "Blade Runner 2049" w kinach od 7 października
  W piątek, 7 października doczekają się - do kin trafi "Blade Runner 2049". Obraz w reżyserii Denisa Villeneuve'a budzi ogromne emocje, m.in. przez obsadę. Zobacz jak w głównych rolach prezentują się Ryan Gosling, Harrison Ford, ale także Robin Wright czy Jared Leto. Zobacz zdjęcia z produkcji
 • "Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem" w kinach od 27 października
  1
  10
  To jedna z najbardziej znanych rywalizacji w historii sportu. Bjorn Borg i John McEnroe toczyli między sobą pojedynki, które do dziś uważa się za klasyczne. Film o nich 27 października wchodzi na ekrany kin. Zobacz zdjęcia z produkcji "Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem", w której grają Sverrir Gudnason, Shia LaBeouf oraz Stellan Skarsgard.
 • "Pewnego razu w listopadzie" Andrzeja Jakimowskiego w kinach od 3 listopada.
  Andrzej Jakimowski powraca z filmem "Pewnego razu w listopadzie". To historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, która rozgrywa się w przeddzień demonstracji patriotycznej z okazji Święta Niepodległości. W rolach głównych zobaczymy Agatę Kuleszę, Łukasza Palkowskiego, a także Jacka Borusińskiego oraz Krzysztofa Kiersznowskiego. Obraz trafi do kin 3 listopada.
 • Obraz "Fantastyczna kobieta", nagrodzony na festiwalu w Berlinie za scenariusz, w polskich kinach od 6 października.
  Orlando (Francisco Reyes) planuje urodzinową niespodziankę dla znacznie młodszej od niego partnerki, Mariny (Daniela Vega). Prezent wręcza jej podczas romantycznego wieczoru, który para spędza w Santiago na kolacji i tańcach. Po powrocie do mieszkania mężczyzna nieoczekiwanie słabnie. Marina zabiera go do szpitala, gdzie musi skonfrontować się z rodziną Orlanda, a także z wrogo nastawioną służbą zdrowia i policją. Wskutek tragicznych wydarzeń będzie musiała zawalczyć o prawo do swoich uczuć, godności, a nawet przeżywania żałoby. Obraz "Fantastyczna kobieta", nagrodzony na festiwalu w Berlinie za scenariusz, w polskich kinach od 6 października.
 • "Wszyscy moi mężczyźni" - Reese Witherspoon w komedii romantycznej. Premiera 6 października.
  2
  W pierwszy weekend października do kina wejdzie komedia romantyczna z Reese Witherspoon w roli głównej. Po rozstaniu z mężem, Alice (Witherspoon) wraz z córkami opuszcza Nowy Jork. W Los Angeles wraca do rodzinnego domu, znajduje pracę oraz szkołę dla dzieci. I tylko sprawy sercowe odkłada gdzieś na bok. Wszystko zmienia się, gdy w dniu urodzin poznaje trzech uroczych facetów, którzy – podobnie jako ona – przybyli do LA w pogoni za marzeniami. Obraz w reżyserii Hallie Meyers-Shyer 6 października w kinach.