• "Lady M." w kinach od 30 czerwca 2017
  Obraz Williama Oldroyda w oryginale zatytułowany jest "Lady Macbeth". Do polskich kin wkracza jako "Lady M." w najbliższy piątek, 30 czerwca. Młodziutka Katherine wychodzi za mąż za znacznie starszego i majętnego dziedzica, lecz jest lady jedynie z nazwy. Przyszło jej bowiem żyć w świecie mężczyzn, którzy traktują ją wyłącznie jako piękną ozdobę. Coś, na co przyjemnie popatrzeć, czym można się podniecić lub w wyjątkowych sytuacjach pochwalić, a co nie powinno mieć własnej woli. Kiedy Katherine spotyka bezczelnego, emanującego seksualną energią Sebastiana, nowego pracownika męża, zaczyna przechodzić wewnętrzną przemianę. Od tego momentu nie zatrzyma się przed niczym, aby dostać to, czego pragnie. Kobieta uwięziona w sztywnym gorsecie obyczajów to niebezpieczna kobieta... 
 • UNL_D016_04752
  1
  Noomi Rapace, Orlando Bloom, Toni Colette, John Malkovich, Michael Douglas graja w thrillerze, który w piątek, 23 czerwca, wchodzi do polskich kin. Zobacz film w reżyserii Michaela Apteda.
 • gleason_still_2A
  1
  W wieku 34 lat, Steve Gleason – była gwiazda amerykańskiej ligi NFL – dowiedział się, że jest chory na stwardnienie zanikowe boczne – postępującą i śmiertelną chorobę neurologiczną. Krótko po diagnozie okazało się, że jego żona Michel, spodziewa się dziecka. Zdeterminowany by przeżyć swoje ostatnie lata życia jak najpełniej, Gleason wyrusza w podróż na Alaskę, tworzy fundację, by pomóc innym chorym, naprawia relację z ojcem oraz nagrywa wideo dziennik dla swojego nienarodzonego syna. Ten inspirujący dokument, wypełniony humorem oraz odwagą, pokazuje człowieka, który toczy nieustanną walkę z bolesną chorobą i przeciwnościami losu po to, by zachować godność. Obraz w piątek, 23 czerwca w polskich kinach.
 • AmberDoor
  1
  1
  Elizabeth Roberts oraz Rik Swartzwelder w filmie w reżyserii tego ostatniego. Już w najbliższy piątek komedia romantycza w starym stylu powróci do kin.  On – w przeszłości król studenckiej braci, teraz ma opinię staroświeckiego, przywiązanego do zasad samotnika. Ona – niespokojny duch o buntowniczym nastawieniu do życia i związków. Uciekając od trudnej przeszłości, pojawia się w miasteczku i zamieszkuje w pobliżu. Ich drogi zbiegają się w małym miasteczku, gdzieś w Ameryce. Spotkanie Amber i Claya wywraca ich świat do góry nogami, lecz bolesne doświadczenia nakazują trzymać się od siebie z daleka.
 • RT-008a-0550-Icom-151115
  "Czerwony żółw" to uniwersalna i poetycka opowieść o cyklach natury i biegu życia. Film skupia się na losach rozbitka, który podczas sztormu ratuje się na tropikalnej wyspie. Początkowo to odludne miejsce jawi mu się jako więzienie, z którego próbuje za wszelką cenę uciec. Jednak jego nastawienie zaczyna się zmieniać, kiedy odkrywa tajemnice wyspy... Animacja w reżyserii Michaela Dudoka de Wit od 23 czerwca w kinach.
 • "Ostra noc" ze Scarlett Johansson od 16 czerwca 2017 roku w kinach
  1
  Kiedy wieczór panieński wymyka się spod kontroli, może nawet się okazać, że striptizer, który miał cieszyć i bawić panie, zejdzie z tego świata. A wtedy zaczynają się kłopoty... Zobacz zdjęcia z filmu, który w piątek 16 czerwca w polskich kinach.
 • Francuska komedia "Czym chata bogata" w reżyserii Philippe de Chauverona od 14 lipca w kinach. W rolach głównych pojawią się Christian Clavier oraz Ary Abittan.
  1
  Francuska komedia w reżyserii Philippe de Chauverona od 14 lipca w kinach. W rolach głównych pojawią się Christian Clavier, Ary Abittan, Elsa Zylberstein, Cyril Lecomente. Jean-Etienne Fougerole, bogaty pisarz – celebryta podczas telewizyjnego programu, promując swoją nową książkę "Czym chata bogata", nieopatrznie zaprasza pod swój dach romską rodzinę. Gdy do jego wspaniałego domu wprowadzą się nowi lokatorzy, cały świat stanie na głowie. Dwie rodziny, dwa światy, różne obyczaje, czy wzajemne uprzedzenia mogą doprowadzić do zjednania czy do katastrofy. Zobacz zdjęcia z produkcji.
 • Tomasz Kot w filmie "Najlepszy". fot. R. Palka
  2
  37
  Jakub Gierszał, Tomasz Kot, Janusz Gajos i Arkadiusz Jakubik w filmie o Jerzym Górskim - Polaku, który zachwycił świat, a który w kraju jest praktycznie nieznany. Trwa trzecia i już ostatnia transza zdjęć do nowego filmu reżysera „Bogów” - Łukasza Palkowskiego. Zobacz jak wygladają aktorzy.
 • Donald Tusk, Edyta Zając-Rzeźniczak, Grzegorz Schetyna
  12
  9
  Wczoraj wieczorem odbyła się uroczysta premiera nowego filmu Jana Kidawy-Błońskiego "Gwiazdy". Na imprezie tłumnie zjawili się artyści, celebryci oraz ... politycy. Jak Donald Tusk, Grzegorz Schetyna i Małgorzata Kidawa-Błońska bawili się na show-biznesowej uroczystości?
 • "Volta" Juliusza Machulskiego w kinach od 7 lipca
  4
  5
  Olga Bołądź, Andrzej Zieliński, Aleksandra Domańska, Tomasz Kot, Robert Więckiewicz, Cezary Pazura, Antoni Pawlicki, Mikołaj Roznerski, Katarzyna Herman, Jacek Braciak. Obsada filmu jest gwiazdorska. Zobacz kadry z filmu Juliusza Machulskiego "Volta", który do kin wejdzie 7 lipca.
 • Aktorka Małgorzata Kożuchowska podczas uroczystości pogrzebowych Witolda Pyrkosza
  1
  Uroczystości pogrzebowe Witolda Pyrkosza odbyły się w podwarszawskiej Górze Kalwarii. Żałobna msza św. w intencji Witolda Pyrkosza odprawiona została w kościele parafialnym Niepokalanego Poczęcia NMP. Popularny aktor został pochowany na miejscowym cmentarzu.
 • "W starym, dobrym stylu" w reżyserii Zacha Braffa w kinach od 30 czerwca. W rolach głównych m.in. Morgan Freeman, Michael Caine, Alan Arkin.
  Co może zrobić trzech mściwych staruszków, których bank właśnie wystrychnął na dudka i położył łapy na ich emeryturach? Lepiej nawet nie myśleć. "W starym, dobrym stylu" planują napaść na bank. Ale że lata nie te. Ta komedia sensacyjna ma szanse podbić serca widzów. Premiera kinowa 30 czerwca. Zobacz zdjęcia z produkcji.