O trzeciej części romantycznej opowieści w reżyserii Richarda Linklatera z udziałem Hawke'a oraz Julie Delpy mówi się już od dawna. Teraz aktor zdradził, iż faktycznie ma powstać i zdjęcia ruszą w ciągu kilku tygodni. – Największa różnica między pierwszym i ostatnim filmem polega na internecie – mówi Hawke. – Gdy rozpoczynaliśmy tę opowieść, nie było żadnego ciśnienia, nikt się w ogóle tym nie interesował.

Gwiazdor nie ujawnił więcej szczegółów. Można jednak liczyć na to, iż u jego boku znowu pojawi się Delpy. Kilka miesięcy temu aktorka mówiła, że chce skoncentrować się na reżyserii, ale jeżeli pojawi się dobry pomysł na kontynuację, to jest gotowa zaangażować się w to.

Kultowe już dziś dzieła przedstawiają historię niezwykłej znajomości mężczyzny i kobiety. Poznali się pewnego dnia w drodze do Wiednia, spędzili tam jeden dzień i nie mogli zapomnieć o sobie. Po dziewięciu latach, spotykają się ponownie. Tym razem jeden dzień spędzają w Paryżu. Ethan Hawke i Julie Delpy nie tylko zagrali głównych bohaterów, ale wraz z Richardem Linklaterem, reżyserem obu filmów, napisali scenariusz.