Biograficzny obraz przedstawi historię relacji Allena Ginsberga, Jacka Kerouaca i Williama Burroughsa. Drogi trzech słynnych literatów zeszły się po raz pierwszy za sprawą pewnego morderstwa, do którego doszło w roku 1944 i którego sprawcą był niejaki Lucien Carr. John Krokidas wyreżyseruje projekt na podstawie własnego scenariusza. Film miał być realizowany już w 2009 roku z Chrisem Evansem, Jesse Eisenbergiem i Benem Whishawem w rolach głównych, jednak z projektu zrezygnował Eisenberg, którego teraz zastąpi Radcliffe. Nie wiemy na razie, czy Evans i Whishaw są nadal zainteresowani występem w filmie.

Ginsberg, Kerouac i Burroughs zapisali się w historii jako ikony Beat Generation. Najbardziej znanym dziełem Ginsberga jest poemat "Skowyt", Kerouac zasłynął dzięki powieściom "W drodze" i "Włóczędzy Dharmy", zaś Burroughs dał się zapamiętać jako autor książek "Ćpun", "Pedał" i "Nagi lunch".

Daniel Radcliffe zakończył niedawno pracę na planie obrazu "Kobieta w czerni", który 24 lutego 2012 roku zagości w polskich kinach.