• gleason_still_2A
  1
  W wieku 34 lat, Steve Gleason – była gwiazda amerykańskiej ligi NFL – dowiedział się, że jest chory na stwardnienie zanikowe boczne – postępującą i śmiertelną chorobę neurologiczną. Krótko po diagnozie okazało się, że jego żona Michel, spodziewa się dziecka. Zdeterminowany by przeżyć swoje ostatnie lata życia jak najpełniej, Gleason wyrusza w podróż na Alaskę, tworzy fundację, by pomóc innym chorym, naprawia relację z ojcem oraz nagrywa wideo dziennik dla swojego nienarodzonego syna. Ten inspirujący dokument, wypełniony humorem oraz odwagą, pokazuje człowieka, który toczy nieustanną walkę z bolesną chorobą i przeciwnościami losu po to, by zachować godność. Obraz w piątek, 23 czerwca w polskich kinach.
 • "Mamma Mia!" powróci w 2018 roku
  4
  Po dziesięciu latach od premiery "Mamma Mia!" pojawiła się informacja która zelektryzowała wszystkich fanów Abby i musicali. W 2018 roku zobaczymy drugą część filmu. Odtwórcy głównych ról z pierwszej części zostali potwierdzeni. Pojawią się też nowe twarze.
 • Marek Koterski i Małgorzata Bogdańska
  5
  19
  "7 uczuć" - tak nazywa się nowy scenariusz autorstwa Marka Koterskiego. Sensacyjny wpis, który może zwiastować powrót za kamerę cenionego reżysera, zamieścił na Facebooku Marcin Dorociński.
 • "Wybawienie" w kinach 28 kwietnia
  1
  Ekranizacja powieści Jussiego Adler-Olsena w piątek w kinach. W pierwszy weekend wyświetlania w kinach w Danii film odnotował najlepszy od 15 lat wynik otwarcia dla krajowej produkcji.
 • "Pakt krwi" w kinach od 7 kwietnia
  1
  7 kwietnia do kin wchodzi "Pakt krwi", film sensacyjny. W dzieciństwie bracia Lindel mogli liczyć wyłącznie na siebie. Jednak z czasem ich drogi rozeszły się. JP (Adrian Grenier) odniósł sukces w branży budowlanej, a Mikey (Johnathon Schaech) wszedł w konflikt z prawem i został gangsterem. Losy braci ponownie przecinają się, gdy Mikey zostaje porwany, a do JP trafia żądanie zapłaty okupu. Podczas gdy wszyscy z otoczenia biznesmena są przekonani, że to jego brat stara się wyłudzić pieniądze, JP nie przestaje wierzyć w niewinność Mikeya. Przeczuwając najgorsze, zwraca się o pomoc do dawnego znajomego – prywatnego detektywa Sala (John Cusack). Razem rzucą wyzwanie lokalnej mafii, na której czele stoi bezwzględny Eddie King (Nicolas Cage).
 • Pierwszy ujaniony kadr z filmu "Ocean's Eight"
  2
  4
  Na czerwiec 2018 roku zaplanowano premierę filmu "Ocean's Eight", który już elektryzuje fanów. Zgodnie z regułą męskich filmów z serii, kobiecy odpowiednik będzie miał tak gwiazdorską obsadę, jak tylko to możliwe. Reżyserem jest Gary Ross, który odpowiadał m.in. za "Igrzyska śmierci".
 • Alicia Vikander jako Lara Croft
  4
  O tym, jak wyszło przekonamy się za rok, bo dopiero 16 marca. Ale już dziś wiemy, że nową Larą Croft została Alicia Vikander.  Będzie musiała sprostać nie lada zadaniu - poprzednią aktorką, która wcieliła się w tę rolę była Angelina Jolie.
 • Polska premiera filmu "Przyrzeczenie" - 5 maja 2017 roku
  1
  Reżyserem obrazu jest Terry George, a w filmie zagrali m.in. Christian Bale, Oscar Isaac, Charlotte Le Boc, Shohreh Aghdashloo, Jean Reno, James Cromwell oraz Angela Safafyan. W obrazie "Przyrzeczenie" mamy upadek Imperium Osmańskiego oraz trójkąt miłosny. Polska premiera filmu - 5 maja 2017 roku.
 • Johan Heldenbergh jako Jan Żabiński w filmie "Azyl"
  2
  64
  Za życia znany jako popularyzator zoologii, współtwórca ocalenia żubrów, dyrektor stołecznego ZOO i osobowość radiowa, po śmierci Jan Żabiński zyskał międzynarodową sławę bohatera ratującego Żydów podczas okupacji. Związany z tym film w piątek trafia do kin.
 • Wyklęty, reż. Konrad Łęcki, fot. Wojciech Marczak_02
  7
  1
  Reżyserem obrazu jest Konrad Łęcki. W rolach głównych zagrają Wojciech Niemczyk, Marcin Kwaśny, Robert Wrzosek oraz Janusz Chabior. Film przedstawia losy żołnierzy wyklętych, którzy z władzą ludową toczą walki o przyszłość Polski.
 • "Captain Fantastic" w kinach od 10 marca 2017
  1
  4
  Do kin film "Captain Fantastic" trafi 10 marca. Grający w nim Viggo Mortensen nominowany był za swą rolę do Oscara. Reżyserem obrazu jest Matt Ross. Obraz opowiada historię ojca, który swoje sześć dzieci wychowuje z dala od cywilizacji. W którymś momencie i on i pociechy będą musiały naszykować się na nieuchronne, czyli zetknięcie ze światem i prawdziwym życiem.
 • "American Honey" od 31 marca w polskich kinach
  1
  Reżyser obrazu - Andrea Arnold - zdobywała Oscara, wielokrotnie rywalizowała też o Złota Palmę. Jej obraz "American Honey", który wzbudził wiele pozytywnych emocji na festiwalu w Cannes w 2016 roku od 31 marca w polskich kinach.