Biskup Gajos rzuca mięsem, czyli ZWIASTUN filmu "Kler" Wojciecha Smarzowskiego powrócił

| Aktualizacja:

Wojtek Smarzowski, twórca wielokrotnie nagradzanych dzieł: "Wołyń", "Pod Mocnym Aniołem", "Drogówka", "Róża", "Dom zły" i "Wesele", wraca z nowym filmem "Kler". Oj, będzie się o nim mówić...

wróć do artykułu
  • ~tst
    (2018-08-06 17:42)
    Ale to piękne. Sama prawda.
  • ~Nina from North Carolina
    (2018-08-06 17:37)
    To dopiero bedzie uczta dla antyklerykalnej gawiedzi. A moze ten Smarzowski zrobi film o Platformie Obywatelskiej ?
  • ~babcia
    (2018-08-06 17:19)
    W Polsce nigdy nie pokazano filmu "Luther", ktory opowiada jak doszlo do rozlamu w Kosciole Katolickim i dlaczego. A szkoda. Ten film jeszcze bardziej przekonywujaco pokazuje dlaczego KK nie ma racji bytu.
  • ~Jurczyk
    (2018-08-06 18:16)
    Jestem bardzo ciekaw! Na pewno obejrze!
  • ~taktotak
    (2018-08-06 19:17)
    Naród pobożny, to znienawidzi film niepobożny... A nienawiść to jedna z cnót polskiego katolika...
  • ~kjhgf
    (2018-08-06 18:44)
    Kiedy to będzie w kinach. No nie mogę się doczekać.
  • ~okoko press
    (2018-08-06 17:48)
    A film "Kasta" lub Temida, kiedy to rekin reprywatyzacji podciera się banknotem 500 zł i śmieje się widząc jak KOD i PO broni trójpodziału władzy - źródła jego bogactwa.
  • ~krytykant filmowy
    (2018-08-06 18:48)
    Uogólniający tytuł już wiele mówi o intencjach reżysera... Fikcja literacka mająca nawet jakieś odniesienie do rzeczywistości nie może być podstawą uogólnień, bo to jest zamierzone krzywdzenie w całości pewnej grupy społecznej
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-08-06 19:04)
    Gajnos to POlszewik komunistyczny jak Ślesinskaja- Katarasinskaja Święcicki - Balcernowicz Rzęplinsski POskudne typy
  • ~pytanie na kolację
    (2018-08-06 18:52)
    Jaka jest różnica między antysemityzmem a antyklerykalizmem, poza oczywiście obiektem nienawiści? Otóż zasadniczo taka, że pierwszy jest dziś zakazany i ścigany prawnie, a drugi promowany.
  • ~Ateista
    (2018-08-07 06:35)
    Klerycy to P A S O Z Y T Y, absolutnie zbyteczni!
  • ~Wyborca PiS-u
    (2018-08-15 21:39)
    Nie morzna nazywać polakiem osobnika ktury katolickie gniazdo zabrudza lewackiem kałem!
  • ~Nauczyciel na Politechnice Poznańskiej
    (2018-08-11 12:04)
    Antypolski i pogański film! Powinien zostać prawnie zakazany a Smarzowski i aktorzy którzy tam grają powinni zostać surowo ukarani!
  • ~polak ateista
    (2018-08-08 13:34)
    prymitywni i skundleni to najwiekszy skarb ePiSkopatu!
  • ~Don Biszkopt
    (2018-08-06 22:05)
    Przykre jest to że żadnemu twórcy nie chce się pokazać pracy, modlitwy i trudu dziesiątków tysięcy polskich księży, zakonników i zakonnic którzy pełnią swoją służbę i wypełniają powołanie. Poznałem w życiu wielu duchownych i większość z nich bya dobrymi ludźmi i kapłanami. Winniśmy im wdzięcznosć za ich pracę. Oczywiscie w takiej grupie zawsze znajdą się osoby które ulegają swoim słabościom, jest ich mniejszosć. Obawiam się jednak że film Smarzowskiego posłuży jako pożywka wszystkim tym którzy Kościoła nienawidzą i starają się go niszczyć.
  • ~meloman
    (2018-08-07 01:32)
    A kiedy zobaczymy towarzysza Gajosa w roli Sorosa ?
  • ~Ksiádz Masuo
    (2018-08-06 23:54)
    ksiondz też człowiek i musi sobie por uchać
  • ~Ks.Ks Oko,Miendlar i jego swiatobliwosc torunska
    (2018-08-07 06:38)
    Wpiszemy na indeks ! I zabronimy "wiernym" uczestniczyc w tych obrazoburczych spektaklach.
  • ~dietetyk
    (2018-08-06 20:43)
    Do d... ten biskup. Za chudy.
  • ~#Daro
    (2018-08-06 23:30)
    Na ten film pójdę nawet kilka razy ale proszę też coś o synagogach. Też niech będzie niekoszernie ..... ubaw po pejsy.

Może zainteresować Cię też: