Biskup Gajos rzuca mięsem, czyli ZWIASTUN filmu "Kler" Wojciecha Smarzowskiego powrócił

| Aktualizacja:

Wojtek Smarzowski, twórca wielokrotnie nagradzanych dzieł: "Wołyń", "Pod Mocnym Aniołem", "Drogówka", "Róża", "Dom zły" i "Wesele", wraca z nowym filmem "Kler". Oj, będzie się o nim mówić...

wróć do artykułu
  • ~Wyborca PiS-u
    (2018-08-15 21:39)
    Nie morzna nazywać polakiem osobnika ktury katolickie gniazdo zabrudza lewackiem kałem!
  • ~Starszy.
    (2018-08-15 17:24)
    Dzisiaj 15.08.2018 wszystkie zachodnie dzienniki podaja o SKANDALU OEDOFILII I PEDERASTII wsrod ZBRODNIARZY DUCHOWNYCH w USA ! W CHile przeprowadzono rewizje w parafiach ZWIAZANE Z BESTYJALSTWEM MOLESTOWANIEM dzieci w parafiach ! Brawo J.P2 winien znalesc sie na SMIETNIKU i nigdy nie powinien zostac swietym za akceptacje ZBRODNICZCH CZYNOW podleglych jemu pasterzy ! Co sie dziwic jak Wojtyla posiadal kochanke i syna Stanislawa a jako kardynal jezdzi do USA by spotykac sie z kobieta zamezna zona i matka a on z nia wybieraja sie pod namiot nad jezioro ! Jaki pasterz tacy jego sludzy duchowni. Polkom sie nie dziwie ale Polakom mezszczyznom ojcom ze dorosli chodza do koscioka ze chodza spowiadac sie ZBOCZENCOM i czekaja azZBOK KSIADZ da im pokute i rozgrzeszenie to w glowie sie nie miesci . Toc ksieza doskonale wiedza ze Bog nie istnieje bo tsk postepuja
  • ~jedrula
    (2018-08-11 22:14)
    Jaki jest koń, każdy widzi. Podobnie jest z KK / nie mylić instytucji i jej pracowników z wiarą /. Struktury skostniale, księza przyzwyczajeni do bezkarności i dobrobytu. Świerza krew natychmiast wpuszczana pod skrzydła skorumpowanych starych wyjadaczy. Bardzo mnie natomiast ciekawi sposób przedstawienia tych oczywistych prawd i reakcji kleru.
  • ~Don Carlos
    (2018-08-11 15:47)
    A myślicie, że Głódż inaczej mówi, "sorry taki mamy klimat".
  • ~Nauczyciel na Politechnice Poznańskiej
    (2018-08-11 12:04)
    Antypolski i pogański film! Powinien zostać prawnie zakazany a Smarzowski i aktorzy którzy tam grają powinni zostać surowo ukarani!
  • ~Anioł
    (2018-08-10 15:23)
    janku gajosie sprzedałeś się DIABŁU !
  • ~lili
    (2018-08-10 13:59)
    film będzie pewnie obrzydliwy jak poprzednie
  • ~Ja 58
    (2018-08-10 01:00)
    To Gajos będzie musiał się schować w Rudym 102.To tylko zwiastun a już go nie lubią.Smoleń by powiedział ale jaja.
  • ~rudy
    (2018-08-09 21:02)
    Szarik do nogi.
  • ~trzeźwy umysł
    (2018-08-09 10:02)
    przypominam jedynie, ze to film fabularny, a nie dokumentalny; może być smiesznie i wesoło - ale ten film pozostaje filmem fabularnym.
  • ~polak ateista
    (2018-08-08 13:34)
    prymitywni i skundleni to najwiekszy skarb ePiSkopatu!
  • ~ mirek
    (2018-08-07 20:55)
    der szwabski dzienni nie rob ludzi w konia
  • ~ mirek
    (2018-08-07 20:53)
    sfgtyui
  • ~Antek
    (2018-08-07 15:31)
    Ten biskup z palnu filmowego nie pasuje jest stanowczo za chudy.Wyglada jak by sie glodzil
  • ~Ks.Ks Oko,Miendlar i jego swiatobliwosc torunska
    (2018-08-07 06:38)
    Wpiszemy na indeks ! I zabronimy "wiernym" uczestniczyc w tych obrazoburczych spektaklach.
  • ~Ateista
    (2018-08-07 06:35)
    Klerycy to P A S O Z Y T Y, absolutnie zbyteczni!
  • ~meloman
    (2018-08-07 01:32)
    A kiedy zobaczymy towarzysza Gajosa w roli Sorosa ?
  • ~Ksiádz Masuo
    (2018-08-06 23:54)
    ksiondz też człowiek i musi sobie por uchać
  • ~#Daro
    (2018-08-06 23:30)
    Na ten film pójdę nawet kilka razy ale proszę też coś o synagogach. Też niech będzie niekoszernie ..... ubaw po pejsy.
  • ~Wyborca PiS-u
    (2018-08-06 22:36)
    To Janek z 4 pancernych teraz został biskupem. Żonę miał przecież hmmm

Może zainteresować Cię też: