• ~gryzni9jcie mnie w d.,...
    (2015-02-23 16:52)
    „Dziękuję moim polskim przyjaciołom, którzy pewnie oglądają mnie teraz w telewizji, ekipie filmowej, która siedziała ze mną w okopach. Pewnie wszyscy już są teraz pijani” No i co Kopacowa i Komorowski - złozycie gratulacje człowiekowi, który chyba był pijanym, zeby na takiej gali waliuć o pijaqnych Polakach ?
    On jest psa warty jak wy oba
  • ~Waluś
    (2015-02-23 16:54)
    film szkalujący Polaków - i pijany rezyser to jestr właśnie Polska za rządów Komorosia i Koparki na 1 m. gł
  • ~Qwerty
    (2015-02-23 17:58)
    T-akie przykre wydarzenia jak fetowanie i nagradzanie antypolskiego paszkwilu są okazją, żeby zobaczyć jak opadają maski a niektórym nawet brudne gacie.
  • ~internautka 50+
    (2015-02-24 08:59)
    I nie ma co się potem wzdrygać jak media na świecie piszą potem o polskich obozach koncentracyjnych!!!
  • ~buhaha
    (2015-02-23 19:27)
    żadnych memów o Świrosławie Polskęzbawie ?
    oj to PiSdzielskie pomioty nie będą mogły ujadać na der Dziennik
  • ~koles
    (2015-02-24 13:52)
    co to stronka nie funkcjonuje?
  • ~opinia x
    (2015-02-24 11:38)
    Ten film "Ida" sie chowa przed rosyjskim "Lewiatanem".Ta nagroda Oscar dowodzi ze polityka i koszernosc maja bezposredni wplyw na wynik glosowania!
  • ~m³
    (2015-02-24 16:23)
    Nastepny Oskar dla Ewy Stankiewicz. Zwlaszcza, ze tez koszerna.
  • ~facet
    (2015-02-24 21:47)
    Zgadzam się z Maxem Kolonko - nie rozumiem dlaczego Oskarów nie dostają najbardziej dochodowe filmy. Filmy dla szerokiej publiczności.
    Oskary dostają filmy robione pod wąskie grono i pod krytyków filmowych.


    Oczywiście należy się cieszyć, tylko kto pójdzie na ten film? Wycieczki szkolne? Randkowicze?
  • ~Zakochany
    (2015-03-03 14:03)
    Ludzie!!! Zakochałem się w Trzebuchowskiej!!! A tych paszkwilantów, co opluwają ten film - niech Kaczyński wypier...li! Dosłownie, nie w przenośni! Podobno raz na tydzień jeszcze mu staje!