• ~agaton
    (2015-02-23 08:11)
    Jaki mąż? Przecież tam jest dwóch facetów, a o mężu możemy mówić tylko wtedy, gdy jedną osobą z pary jest kobieta.
  • ~Zgorszony
    (2015-02-23 12:50)
    Art. 18. Konstytucji mówi, iż: "Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny (...)", więc nie łamcie prawa w redakcji DGP.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.