• ~Rabbit
    (2014-02-05 19:25)
    Oj Franek,Franek !
    Zaczynasz od "Tajemnic Filomeny",a skończysz na tajemnicach Tereski Orlowsky i Ciccioliny !
    Te ostatnie każ oglądać obowiązkowo swoim pracownikom,to może co niektórzy odpuszczą chłopaczkom ! ?
  • ~hanka
    (2014-02-05 22:20)
    A kiedy bedzie mozliwe zobaczyc dosyc stary niemiecki film "Luther", ktory do tej pory nie dotarl do polskich ekranow, bo obrazil by instytucje KK w kraju?
    Najwyzszy czas aby rodacy zorientowali sie dlaczego powstal protestantyzm.
  • ~starygender
    (2014-02-05 22:23)
    przez setki lat mieli ludzi prostych w pogardzie kobiety traktowali jak żródło najgorszego zła ,natomiast każda nawet mała krytyka tej zbrodniczej organizacji wywołuje furię sukienkowych i oskarżanie o ,,atak nienawiści na kościół katolicki".swoją szosą to za co ludzie maja ich kochać.zbrodnie kościoła kat sięgają nieba.organizacja ta powinna być zdelegalizowana i zakazana tak jak partie faszystowskie.(zbrodnie kościoła youtube)
  • ~Rabbit
    (2014-02-05 19:40)
    ---DO X MUZY---
    Bożde obnażanie prawdy o kościele katolickim i jego funkcjonariuszach,to atak nienawiści !
    Dywan coraz mniejszy !
  • ~Matwij Szauk
    (2014-02-04 19:43)
    Największa zbrodnia K.K. to przymusowy CELIBAT.Prawo wyboru powinni mieć Kapłani,obowiązek w Zakonnicy.Kiedy będzie zniesiony CELIBAT ?
  • ~emeryt-kinoman
    (2014-02-04 15:20)
    Ktoś z Was pamięta film rez.Andre` Michel z 1956 roku pt. "Czarownica" z Mariną Vlady w roli głownej ? Jeszcze dziś, oglądany na YOU TUBE, potrafi wzruszyć nawet do łez Polecam i mam nadzieję że się nikt nie zawiedzie. Wart obejrzenia. Sądzę, ze z tym filmem - "Tajemnia Filomeny" może być tak samo.
  • ~sami swoi
    (2014-02-04 15:21)
    Przeciez papiez to juz ogladal.Tylko "nacisnie guzik" i juz ma najlepsze wiadomosci-fakty-plotki itd na swiecie.Zazdroszcza mu nawet CIA i GRU oraz MI6 i Mossad!
  • ~KWK.. MORCINEK..byly iternowany przez klike
    (2014-02-04 18:36)
    MOJA Wiara nie takie ataki przeszla i napewno nieostatnie, niemarfcie sie wszystko jest w rekach BOGA...
  • ~iustus
    (2014-02-04 18:55)
    tworcy filmu chcia wmowic ze lepiej byloby aby dziewczyna ktra za szla w ciaze poddala sie aborcji bo niemialaby juz czego szukac.
  • ~niewolnice
    (2014-02-04 19:05)
    za kon nice stara i mloda obrzydliwość