• ~Paul34
    (2016-04-15 09:43)
    A ja żądam wyjaśnienia, dlaczego 10 kwietnia 2010 r. Donald T. przybijał żółwiki z W.W. Putinem na wrakowisku w Smoleńsku.
  • ~jacek
    (2016-04-15 09:29)
    w ostatnich sekundach lotu wyraźnie slychac ze piloci zaciekle walcza z komunistami i zlodziejami
  • ~Vučji Pãstir
    (2016-04-15 15:35)
    Już od samego początku było wiadomo że śledztwo i badanie przyczyn katastrofy w Smoleńsku to fikcja wystarczyło popatrzeć na migawki w TV jak Rosjanie rozwalają wrak samolotu.Wątpię w to że kiedy kolwiek uda się wyjaśnić przyczyny tej katastrofy.
  • ~wojtek
    (2016-04-15 17:33)
    Czemu autor pisze bzdury? Jak gniot może kogokolwiek podzielić? Widziałem ten kawałek, jak TW Zelnik, w mizernych krzaczkach wygłasza jakieś androny. I to w zasadzie wystarczy.
  • ~kisiel
    (2016-04-16 07:11)
    jedna wielka historyczna ściema, która wymaga wyjaśnienia a nie tuszowania. Gdzie jest głośny prześmiewca , POlityk od 7 boleści (ten od penisa i ********** ryja), co to od początku na rozkaz partii wyśmiewał ofiary, żałobników i atmosferę. Czy to nie był dowód, że jest coś na rzeczy gdy PO drwiło zamiast oddać sprawiedliwość i KAZAĆ zachowywać się godnie wobec tragedii. Jarkowi zabroniono mówić-bo "grał tragedia nad grobami ofiar".Od tej pory , nieludzkie PO przestało dla mnie istnieć.
  • ~bingo 1
    (2016-09-02 16:20)
    Powyrzucal zimny Lech pilotow co umieli latac Tutka i wzial takich co nie umieli. Blasik kazal im ladowac w mgle ... nie ieli wyjscia .... co tutaj wyjasniac?
  • ~ałtor
    (2016-09-05 21:33)
    Pogratulować autorowi artykułu konceptu. Zestawił z faktycznie kontrowersyjnymi dziełami światowej kinematografii kiczowaty, propagandziarski film nakręcony na zamówienie sekty smoleńskiej. Żenada.
  • ~Alek Łudy
    (2016-04-17 21:56)
    POkłosie, Ida.... GWno prawda, a owacje na stojąco.
  • ~myszka miki
    (2016-09-05 16:07)
    Film nie moze byc dobry, bo rezyser czwartego sortu, aktorzy znalezieni pod smietnikiem i samo dzielko upaprane w polityczke. W sumie poziom pisiaczkow i ich wodza na drabince.
  • ~Bibilijny
    (2016-09-06 09:22)
    przygłup jaki wybral do do porównania wybrane filmy ze Smolenskiem, szkoda ze nie ma filmu z Emanuelle