• ~Jol
    (2016-03-08 13:13)
    Rozpoczyna sie bojkot wszystkiego co ma związek z Maciejem Stuhrem.Kto bedzie chodził do kina na filmy z tym panem to będzie uznany za ....... .Musimy skończyc z akceptowaniem antypolaków w przestrzeni publicznej.
  • ~mmm
    (2016-03-08 14:55)
    Onegdaj w SPATiF-ie Jan Himilsbach wstał i krzyknął: "inteligencja wyp....ć". Na to Holoubek wstał i powiedział: "nie wiem jak Państwo, ale ja wym...m", Wieść gminna głosi, że inteligencja poszła, i po dziś dzień nie wróciła.
  • ~niunia666
    (2016-03-08 14:09)
    sama se bojkotuj ~Jol....
  • ~Sceptissimus
    (2016-03-09 10:49)
    „Z czego się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie!”
  • ~fuss
    (2016-03-10 17:36)
    Jak tak bardzo chciał robić sobie bekę, to mogł np. z choroby ojca. To przecież fajny temat. Na pewno byłaby super polewka ze starego! Wszystkie aktorki by rechotały. Przecież Maciej jest taki dowcipny!
  • ~ghjjk
    (2016-03-08 16:47)
    And Oscar goes to ...Alimenciarz. Fantastic story from life of poser and his marvelous achievements as poster child for bunch of crooks. Congratulations.
  • ~ŁodziakBałutyOSTR
    (2016-03-08 21:41)
    A Maciej spoko koleś żart na poziomie a że nasze państwo jest w opłakanym stanie bo się paru wariatów od ćwierć wieku pcha do władzy to i takie żarty.Ja tam myślę nad bojkotem całego państwa i chuba czas spier... c do ciepłych krajów bo tu ch,,, nocuje a tak wogóle to niech ostatni zgasi to światło !!!!!!
  • ~sowa
    (2016-03-09 13:24)
    łapka, Maciek!
  • ~Pytajnick
    (2016-03-11 15:52)
    Problem ludzi pokroju Stuhra, Szumowskiej, Xawerego Żuławskiego, Komasy, Adamik i wielu innych "artystów" polega na tym, że są oni dzieciakami dobrze wypasionych za czasów komuny i nierzadko dość zdolnych artystów. Ich rzeczywistość jest wykrzywiona tym "ułatwieniem dostępu" do życia. On znaleźli się w miejscu gdzie są w sposób zbyt łatwy i oczywisty. Stąd ta swoista dezynwoltura i w rzeczywistości - brak smaku. A także brak poczucia empatii i wyczucia tego co się na prawdę dzieje w realnym świecie. No cóż - jest nadzieja, że w wyniku takich wystąpień PIS rozwali publiczno-państwowe dotowanie kinematografii w postaci towarzysko-salonowej organizacji jakim jest Polski Instytut Sztuki Filmowej. Podam przykład: gdyby na gali Oskarów po zamachu na JFK (gdzie teorie spiskowe funkcjonują do dziś) ktoś zażartował sobie w ten sposób jak robił to przy powszechnym aplauzie pan Stuhr - to ta osoba nie maiła by czego szukać w amerykańskiej elicie po dziś dzień. Nie było by dla niej litości. I kompletny ostracyzm - to by była zdrowa reakcja normalnego środowiska - nawet lewicującego.
  • ~b.w
    (2016-03-12 14:01)
    niestety , jaki kraj taka elita , wystarczy popatrzec na demonstracje kodu , tłumy pod sztandarami przegranych nieudaczników , wykorzystujący formułę wziętą z kościelnych ceremoni , :: wierni powtarzający formułki , zamienić teksty , w sam raz obraz kościelnej mszy . , kapłani , kościelni -za kasą . biskupi , nawet zakonnice w spódnicy ; bidulka nowacka , czarownica zw okularach