• ~ala22
    (2016-02-10 01:23)
    a mam pytanie, czy, jak to na polskich filmach bywa, trzeba zatrudnić tłumacza, albo repeatera, albo może napisy dać? Bo przeważnie jak oglądam polski film, w przeciwieństwie do niemieckich, angielskich czy rancuskich, to na polskim, czasem nie rozumiem co mówią...
  • ~waginator
    (2016-02-09 23:52)
    a wszechobecny obecnie w polskiej kulturze narodowej, męski organ był ?
  • ~Escada
    (2016-02-09 21:33)
    Moim zdaniem bardzo dobra zmiana w polskim kinie. Kolejna dobra komedia naszej produkcji. Ostatnio mamy niezły boom. ;)
  • ~aals
    (2016-02-09 17:33)
    Jaka zmiana w polskim filmie w obsadzie z tym polonofobem, szczurem?
  • ~gosc
    (2016-02-08 15:20)
    byłem widziałem,, i nie usnąlem... trochę sie pośmiałem.. gdzieniegdzie mi się oko spociło... całkiem sprawnie zrealizowane i fajnie zagrane kino. Nie oczekujmy głębokich refleksji, nie szukajmy drugiego dna. Dobra pozycja na walentynki, albo żeby zwyczajnie zabrać kogoś na małą randkę :-) - na dobry początek
  • ~AutorWidmo
    (2016-02-08 12:49)
    Wszyscy aktorzy dobrze zagrali. Nawet Ci drugoplanowi, którzy byli na randkach z filmową Anną. Ogólnie obsada dała radę - dlatego z czystym sumieniem mogę ten film polecić. :)
  • ~Arleta
    (2016-02-08 12:40)
    Potwierdzam. Mega pozytywnie zaskoczona jestem tym filmem. Żarty nie durne tylko inteligentne, historia nie jest przesłodzona można trochę się pośmiać i popłakać
  • ~hjjjg
    (2016-02-08 12:35)
    Swetru-cwylu to chwali.
  • ~Xenna44
    (2016-02-08 12:30)
    Jak na polską komedię romantyczną mało nachalnych żartów, są za to fajne sytuacyjne. Wyważono je scenami, które wzruszają. Dzięki temu mamy do czynienia z filmem niebanalnym, choć o oklepanej tematyce (miłość - ile już takich filmów było?) i bezpretensjonalnym.
  • ~paula
    (2016-02-08 12:25)
    Wreszcie film, po którym nie muszę się wstydzić mówiąc na czym byłam w kinie ;) a tak serio to naprawdę bardzo udana komedia romantyczna
  • ~Klara
    (2016-02-08 10:58)
    Byłam wczoraj, muszę przyznać, że nadeszła dobra zmiana, wreszcie komedia romantyczna, którą z wypiekami na twarzy ogląda sie do końca i można z pełną odpowiedzialnością polecić znajomym.
  • ~Danuta
    (2016-02-08 10:40)
    Pójdę, bo Stenka i Ewa Błaszyk pokażą klasę jak sądzę
  • ~Werka
    (2016-02-08 10:28)
    Świetny film! Byłam w weekend w kinie i śmiało mogę polecić! Dawno nie było tak dobrej komedii :D
  • ~julek
    (2016-02-08 10:15)
    Moje córki były na tym filmie wczoraj i podobało im się.
  • ~Jolanta
    (2016-02-08 09:59)
    Chora promocja, chorych postaw. Własnie wróciłam ze szkolenia w firmie biotechnologicznej, było na s 20 osób z Europy, wszyscy wiek 40-48 lat tylko dwoje miało dzieci (suma 3 dzieci). 3 osoby w zwiazkach małżenskich w tym tylko jedna ma dzieci (dwoje). To porażajace, co z tego, że teraz mamy wysokie technologie, skoro ci specjalisci nie maja dzieci, zatem za 30 lat nie bedzie komu się zająć tak wymagajaca pracą. Kto ma zastapic Europejczyków w dalszym rozwoju? Dzicz muzułmanska? Bez szans, za 30 lat Europa upadnie i cofnie sie rozwojowo o 200 lat. mamy to jak w banku.

Może zainteresować Cię też: