• ~podatnik
    (2015-11-12 10:33)
    Ogląda się jak filmy Tarantino czyli już gdzieś to widziałam! Film do bani!!
  • ~gazag
    (2015-11-12 12:06)
    Dobry film. Szkoda, że gej śpiewa piosenkę. Polecam poszukać coverów (Sofia!). Film świetny. Fajnie wszystko składa. Hejtersi widzę specjalnie hejcą, bo to modne?
  • ~tommy
    (2015-11-12 09:19)
    Najdroższy i najgorszy. Fabuła już całkiem pozbawiona sensu i odrobiny prawdopodobieństwa. Nawet kobiety jakieś takie mało pociągające.
    Oglądając miałem cały czas wrażenie „deja vu” – film po prostu jest zlepkiem przerobionych scen z poprzednich „Bondów”.
    Nuda, zdecydowanie odradzam. Jak zwykle dałem się nabrać reklamie.
  • ~Jaro
    (2015-11-12 09:30)
    @tommy.
    Racja. Dwa pierwsze z Craigiem w miarę niezłe. Potem niestety było gorzej. Ostatni film nieciekawy. Fabuła nieciekawa, plenery nieciekawe, częste zwolnienia akcji...
  • ~ugy
    (2015-11-12 09:39)
    szkoda kasy na bilet, naciągany i wtórny do bólu, a decydująca scena nierealna prawie jak avengers, szkoda ale mam wrażenie, że taka formuła bonda to jest błond, james błond
  • ~kurtka za 780zł
    (2015-11-12 13:03)
    Kurtka za 200 dolarów? To niby że drogo? Każda porządna sportowa kurtka kosztuje tyle lub DUŻO więcej, sam mam za 300$, a o naturalnej skórze nie wspomnę, pewnie wiele z was też ma... za 200 dolców lub więcej to noszą nawet zwykli ludzie w Polsce i to nawet na zakupy...
  • ~kolczyki z brylantem za1190zł
    (2015-11-12 13:08)
    "brylantowych kolczykach za 300 dolarów" - ale burżuje... koń by się uśmiał.
    To chyba normalna cena? No o chyba że z plastikowych brylantów to wtedy rzeczywiście drogo :D
  • ~konstruktor
    (2015-11-12 10:26)
    Wydaje mi się, że przy produkcji Titanica takie drobne wydawali na żyrandole.
  • ~szafa
    (2015-11-12 10:03)
    zwykła nawalanka, jakby nie ogromna kasa wpompowana w ten film to by wyszedł film kat.B