• ~podatnik
    (2015-09-29 09:34)
    Fundacja Prasowa Solidarności(lub to co zostało), Telegraf(lub to co zostało), spółki z grupy Srebrna i wiele innych interesów to dla producenta Jarosława Kaczyńskiego wystarczające zaplecze finansowe do wyprodukowania filmu o rotmistrzu Witoldzie Pileckim na poziomie Hollywood i z Oskarową obsadą, boję się tylko,że po wyborach inni bohaterowie będą mieli pierwszeństwo do zaistnienia na ekranie a przede wszystkim w umysłach obywateli PRL'u bis!
  • ~emeryt
    (2015-09-28 14:44)
    Główną rolę w tym filmie powinien zagrać najstarszy syn Jarka Kaczyńskiego.
  • ~gość
    (2015-09-28 14:58)
    Następna BUFONADA. Cóż, ten typ tak ma.
  • ~gragra
    (2015-09-28 15:32)
    A przecież mamy Polaka w tej roli. Czy możecie sobie wyobrazić lepszego wykonawcę?
    Ja nie. Ta uroda, ta sylwetka, dusza, głos. Już nikt inny, nigdy, nie będzie prawdziwym Pileckim.Myślę, że się rodzina na mnie nie obrazi
  • ~leming blokowiskowy
    (2015-09-28 15:11)
    Dodajcie do tych mozliwosci jeszcze Brada Pitta, bo on jest biseksualista. W ten sposob Kaczor przylasi sie promotorowi gejow Obamie i zagra na nerwach Putina, ktory gejow nie lubi. No a ze jakis czas potem polscy faszysci zabija Kaczora, to nie bedzie bardzo istotne, bo zostanie przedstawione nie jako zemsta za konszachty z gejami, tylko jako zbrodnia zorganizowana przez fSB.
  • ~straSzydło
    (2015-09-28 21:16)
    Sprawa jasna aktor z filmu ,,o dwóch takich co ukradli księżyc " czyli Jarosław Polskę zbaw Antek Szmaciarewicz Berię wujka prezesa Wilhelma Świątkowskiego Andrzej Kryże !
  • ~wojtek
    (2015-09-28 19:39)
    Jarek jak Kim, zna się na wszystkim.
    Polityka, kino, awiacja,..., po prostu alfa i omega.
    Jednego się tylko boję, żeby jak zostanie nadpremierem,
    nie zaczął budować wieżowców.
  • ~dziadek
    (2015-09-28 21:15)
    Oczywista oczywistość, że grać rtm. Pileckiego może grać wyłącznie aktor Jarosław.
    Tenże Jarosław "walczył" o wolność Wolaków
  • ~widz
    (2015-09-28 17:05)
    Żałosne brednie .
  • ~5cc
    (2015-09-28 16:10)
    mój wuj porucznik art lekkiej był z nim na Pawiaku (trafił dwa dni wczesniej z łapanki) i z z tym pseudo profesorkiem, jechał z nim pociagiem do Auschwitz i miał numer o 14 wyższy od rotmistrza