• ~Ebabka
    (2015-09-25 09:13)
    Zapomnieliście napisać, że powstał ze składek Polaków, bo twórcy filmu usłyszeli w Państwowym Instytucie Sztuki Filmowej, że Oświęcim to temat drażliwy i niech sobie darują starania o dotację. A w Sejmie na apel o składkę odpowiedziało aż 6 ( słownie sześciu) parlamentarzystów. Wstyd !
  • ~vh
    (2015-09-25 18:55)
    Hanba dla calej Polski i wszystkich Polakow za to w jakich warunkach ten film powstawal...

    Hanba ze Karski, Pilecki, Sendler i wielu innych to praktycznie nieznane nawet Polakom osoby...
  • ~bobby x
    (2015-09-25 09:11)
    Duda to marionetka w rękach kaczego świra.
    Ludzie już się obudzili i sondaże zaufania pokazują że ma najniższe poparcie ze wszystkich prezydentów po 2 miesiącach urzędowania.
  • ~nieskundlony
    (2015-09-25 19:10)
    do "hanka" nie wszyscy Polacy posiadają twoją wiedzę i inteligencję i cale szczęście.
  • ~NINA
    (2015-09-27 10:04)
    ROTMISTRZ PILECKI TO WIELKI POLSKI BOHATER NARODOWY ,POCZYTAJCIE TROCHE ,JEGO ZYCIE MNIE ZAFASCYNOWALO ,FILM TRZEBA OGLADNAC
  • ~bies
    (2015-09-26 10:19)
    A myślałem ,że największym bohaterem był L.Kaczyński Ale widzę ,że byłem w błędzie
  • ~hanka
    (2015-09-25 16:32)
    ilu Polakow wie kto zacz,ten Pilecki a pan prezydent odrabia chyba zaleglosci kinowe...
  • ~antypisior walczący
    (2015-09-26 17:17)
    im więcej lat od wojny tym więcej bohaterów..
    Dziwne zjawisko... A bierze się ni z chęci pamięci lecz pod polityczne zapotrzebowanie, szczególnie pisuaru
  • ~eródyta
    (2015-09-25 17:52)
    Taki tam bohater... Doda to dopiero odebrala medal
  • ~Skuba
    (2015-09-27 22:50)
    Pilecki przyjechał do Polski szpiegować dla Andersa. Wiedział, że ryzykuje głową, bo w owych czasach takie działanie (choćby z pobudek patriotycznych) groziło śmiercią. Podtrzymywanie złudzeń, że "trzecia wojna światowa" jest tuż, tuż, a Anders na białym koniu wjedzie do Warszawy, owocowało utrudnianiem odbudowy kraju (w wielorakim sensie) i ofiarami w ludziach bo zbyt wielu naiwnych siedziało po lasach czekając na cud!
    Czy był Pilecki bohaterem? W sensie osobowym tak, ale był też szkodnikiem (z punktu widzenia interesu narodowego). Sapientii sat!