• ~Tom
    (2013-02-13 13:22)
    Jesli "ałtorytety" krytykują, warto pójść!
  • ~SMRÓD ANTYPOLSKIEGO SZLAMU
    (2013-02-13 15:49)
    PROSTE : NALEŻY IGNOROWAĆ I BOJKOTOWAĆ FILMY ORAZ AKTORÓW, KTÓRZY BIORĄ PIENIĄDZE ZA ROLE, KTÓRE UWŁACZAJĄ POLSCE I POLAKOM.
  • ~B.L
    (2013-02-15 18:47)
    Wspanialy film, wielki tworca - brawo!!! Pawel tylko tak dalej
  • ~hexus
    (2013-02-15 13:41)
    prawda czasu prawda ekranu - co, boimy sie prawdy? bylem w wojsku i nawet w cxzasach pokoju sikalismy na mundury naszych d-ców.
  • ~hehe
    (2013-02-13 17:52)
    Ci ludzie na zlecenie antypolaskiego lobby zrobia wszystko. To hanba!
    Indoktrynacja ANTY-polska w pelni.
    A wy Polacy - milczycie... mozna wam pluc, pluc, pluc.. a wy milczycie.
  • ~pol anka
    (2013-02-13 17:18)
    nie oglądałem filmu. Bliżej mi do tego, który chciał walczyć. Ma to szerszy kontekst. Róznej maści elita państwa wiedziała jaki będzie finał tej wczesnoporannej strzelaniny w Gliwicach. Wiedzieli również o pomyśle Mołotowa i Ribbentropa.To Oni z niepokojem wsłuchiwali się w pomruki Narodu, bo to Oni a nie Niemcy i Rosjanie wychuchali Naród. To Oni pomkneli na Zaleszczyki i później z Anglii wzywali do walki, żałosne. Dąbrowski jest symbolem tych porządnych oficerów ( patrz Hubal ), którzy za honor noszenia epoletów gotowi byli głowę położyć. Dwadzieścia lat wojskowi gwiazdorzyli ( 1919-1939) , aby w chwili ważnej porzucić armię i w długą. Niech Ojczyzny broni pospolite ruszenie. To wyrachowanie ma swoje uzasadnienie, ale tylko w jednym przypadku , 1 września napad na Polskę a 2 września kapitulacja. Kapitulacja złozona przez władze państwowe i pozostanie w kraju.
  • ~zaciekawiony
    (2013-02-13 17:13)
    Pewnie Chochlew odrzucił zaloty Raczka. I stąd ta nienawiść.
  • ~POlscy ciele-bryci
    (2013-02-13 16:10)
    I to tyle jako komentarz...
  • ~beret
    (2013-02-13 16:01)
    Nie dajcie się omamić.
    Ten film absolutnie nie jest antypolski. Jest doskonałym kinem wojennym klasy światowej, gdzie reżyser doskonale pokazał w sposób niezwykle obiektywny zagmatwane sytuacje pola walki i sztabu, nie uciekając w propagandowe bicie piany jednej czy drugiej strony(patriotów czy idiotów).
    Po obejrzeniu filmu widz sam musi zająć stanowisko, która opcja była słuszna - SUCHARSKIEGO czy DĄBROWSKIEGO.
    A jak czytam tutaj o słabych zdjęciach ("będziecie zawiedzeni") to scyzoryk otwiera się w kieszeni... Świetny film, trzymający poziom. Klasa światowa kina wojennego.
  • ~Proste nie kupowac
    (2013-02-13 14:49)