Szef BBN o "Klerze": Zohydzający i propagandowy, zrobiony tak, jak hitlerowcy robili filmy o Żydach

Mam wrażenie, że jest zrobiony ze złą intencją, w takiej konwencji, jak hitlerowcy robili filmy o Żydach – mówił w Radiu ZET o wchodzącym dziś na ekrany "Klerze" szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Paweł Soloch.

wróć do artykułu
  • ~kogo my mamy na stanowiskach ?
    (2018-10-13 14:01)
    Szefie BBN kiepska twoja wiara jeśli fil do dyskusji ci przeszkadza. A swoją drogą o czym ty karaluszku mówisz ,czy to należy do działań ochronnych . Poprzednik pan generał profesor by sie nie zająknął w oficjalnej wypowiedzi.
  • ~kox
    (2018-10-04 22:25)
    Ten Soloch to chyba były ministrant, trochę się postarzał ale dalej na kolanach przed stroikiem czy też mundurkiem organizacji kościółkowej.
  • ~PissOff
    (2018-10-04 10:10)
    W lustro się spojrzało i zabolało....
  • ~podatnik
    (2018-10-04 08:28)
    pan soloch ("wielki: minister) pewnie nie był jeszcze zgwałcony lub molestowany przez watykańskich funkcjonariuszy, albo ..... i teraz zachowuje się jak jeden z bohaterów "Kleru" ? Czy JP II nie krył zboczeńców w sutannach ? Dlaczego jego następca podał się do dymisji ? Czyż nie za ukrywanie przestępców seksualnych ?
  • ~Opek
    (2018-10-03 12:26)
    skad oni takie gamby buraczane bieronw tym nsdapis
  • ~pis_dogłowiec
    (2018-10-02 15:54)
    Słuchajcie Soloch! Jesteście dobrym Polakiem. Dobrze, że nie oglądaliście "Kleru". Biuro Polityczne PiS obejrzało za Was i wyrobiło Wam towarzyszu właściwą opinię. Towarzysz Prezes Wam tego nie zapomni!
  • ~Norbert
    (2018-10-01 23:51)
    i taki śmieć z ewidentną destrukcją twarzy po porodzie kleszczowym na czele BBN ,zginiemy jak muchy Pamiętajcie Rodacy ,ze Niemcy też mieli "dobrą zmianę " w latach 1933-1945
  • ~Henio
    (2018-10-01 15:48)
    Najlepsza jest to grozba ze znielubi Gajosa.... he he niezle nie ? Gajos gral tez czarny charakter w "Psach" o kurcze ! To moze zaczniemy nielubic Wieckiewicza bo " osmielil " sie grac Walese u Wajdy . ( tego zdrajcce Walese ma sie rozumiec) . A co z Emilem Karewiczem i jego Brunnerem ? Oj chyba zaczniemy tez go nielubiec co ?
  • ~Sławek
    (2018-10-01 15:00)
    Pomóżcie, chodzi o dzieci: YouTube (wpisz): „sąd prokuratura policja korupcja opole
  • ~1007Y
    (2018-10-01 12:58)
    W ten sam sposób zrobiono kampanię zohydzającą sędziów, ale wtedy było wszystko w porządku i PiS płacił za to ze spółek 20Mzł.
  • ~5yj76k8l5
    (2018-10-01 09:09)
    Panie Socha !a ja myślałem,że jest pan człowiekiem swiatłym a okazał się pan burakiem i ograniczonym katolikiem.
  • ~Tomasz"
    (2018-09-30 19:19)
    Film jest tylko filmem jedno jest tylko pewne że dzięki takim decydentom jak prezydent Ostrołęki i podobni film otrzymał za darmo piękno reklamo bo w tych czasach nie da się tego inaczej nazwać a złośliwy by powiedział że nawet wsparcie.Myślący człowiek nie musi oglądać filmu żeby widzieć jaką rolę pełni duchowieństwo w Polsce.Ciężką pracą wywalczyli sobie taką pozycję i szczodrze z tego korzystają a że nikt tego nie kontroluje to czasami idą za daleką ale ta sytuacja występuję też w innych Castach nie tylko w Polsce.Ja jestem za kosciolem a prowadzących trzeba wymieniać jeśli narozrabiali.
  • ~marcelek
    (2018-09-30 18:34)
    panie soloch! szaleju żeś się pan nażarł, że bredzisz!
  • ~clara veritas
    (2018-09-30 18:23)
    Nasze kochane państwo będzie nas bronić od filmów A tak poważnie to akcja komunistów zohydzania Borysa Pasternaka i jego Doktora Żywago miała hasło Nie oglądałem ale potępiam i wygłaszali to profesorowie tkaczki i stolarze Takie małe deja vu
  • ~Boruta
    (2018-09-30 12:55)
    Reżyser będzie się smarzowski w piekle
  • ~Baran
    (2018-09-30 06:45)
    Od 300 lat nasi strategiczni partnerzy (wschodni i zachodni) mordują, zohydzają lub korumpują nam elitę by ostatecznie rozwiązać polski problem. Jest to oczywiście zagadnienie dotyczące bezpieczeństwa narodowego. Kto tego nie rozumie jest albo nierozgarnięty albo antypolski. Kościół Katolicki (ze swoimi zaletami i niedoskonałościami) rozumiany jako instytucja to jedyna Elita jaka nam pozostała. Stado owiec, które pozbywa się owczarków w krótkim czasie zostaje pożarte przez wilki.
  • ~Proszę
    (2018-09-30 04:26)
    Proszę o opis Prawdziwego Katolika w Polsce.
  • ~a-go
    (2018-09-30 00:22)
    Uderz w stół, a odezwie się Soloch..
  • ~maciej Kanada
    (2018-09-29 21:51)
    panie P. jestes glupi
  • ~zefir
    (2018-09-29 19:48)
    To wyjątkowy ewenement szefa BBN Solocha,nie oglądał filmu "Kler" ale przypisuje mu wszystko co złe..Palant to,czy jasnowidz?Czarno widzę to bezpieczeństwo narodowe w wydaniu Solocha.

Może zainteresować Cię też: