Ofiara księdza zabiera głos w sprawie "Kleru": Nic na temat pedofilii w tym filmie nie jest wymyślone

| Aktualizacja:

- Nic na temat pedofilii w tym filmie nie jest wymyślone. To historia moja i podopiecznych mojej fundacji - mówi Wirtualnej Polsce Marek Lisiński, który w wieku 13 lat był molestowany przez księdza i który służył Wojciechowi Smarzowskiemu jako ekspert.

wróć do artykułu
  • ~www
    (2018-09-26 15:57)
    Kościolowi w swojej sprawie trudno zabrac głos. Sam sie nie oczyści
  • ~Krk ukrywa swoja historie !.
    (2018-09-26 16:21)
    Tego kosciola nie zalozyl Pan Jezus Chrystus,Krk powstal 313 roku.Dzisiaj w tym kosciele na swieczniku jest nie zmartwychstaly Syn Bozy Pan Jezus Chrystus, a katolicka Czarna Madonna.Ta Madonna nie ma nic z biblijnej Maryji Sluzebnicy Panskiej.Od poczatku swego istnienia brnie on w odstepstwie od Slowa Bozego zawartego w Biblii.Skutki widoczne.
  • ~Jan Kalata
    (2018-09-26 16:34)
    Ksienrza nie molestujom dzieciontek.Tylko dzieci prowokujom i podniecajom ksienrzy. A łuny muszom .po prostu muszom miec z nimi seks. I udzielić im plynów ustrojowych z okolic rozporka sutanny.
  • ~Internet pamięta
    (2018-09-26 16:35)
    Te problemy naprawdę były znane już dawno temu. Jeszcze za życia JP2. Polecam artykuł Saramonowicza "Milczenie jest grzechem". Można go znaleźć na przykład tu (zastąpcie gwiazdki kropkami): mbc*malopolska*pl/Content/90720/przekroj_2002_19*pdf
  • ~abc ininnni
    (2018-09-26 16:05)
    Jestem za czystym kościołem bez grzeszników
  • ~rerer
    (2018-09-26 17:38)
    Wszyscy wrzucając na tacę, nie kontrolując Kościoła, jesteśmy odpowiedzialni za ofiary!
  • ~uza
    (2018-09-26 17:32)
    A czemu do tej pory "ofiary" księży milczały? Dzieci mogly sie zwierzyc rodzicom, dorośli mieli swiadomość takiego czynu. Nagle tyle ofiar odzyskalo pamięć!
  • ~oj biada mi
    (2018-09-26 16:50)
    Jakoś nie przekonują mnie zwierzenia starego dziada który raptem teraz przypominał sobie że jako dzieciak był molestowany. Podobnie jak jakieś stare baby przypominają sobie po czterdziestu latach ktoś ją podszczypywał w tyłek i rozbierał wzrokiem. Odnoszę wrażenie że teraz nie być molestowanym/ą to obciach i powód do wstydu. Aż po nocach spać nie mogę, gdy te wszystkie dziewczynki które w przedszkolu za warkoczyki ciągałem teraz po 45-ciu latach uznają to za molestowanie.
  • ~Ankaxxx
    (2018-09-26 19:06)
    Rozmowa: rozmówca 1 - Film jest ohydny i kłamliwy. /rozmówca 2 - A widział Pan ten film? / rozmówca 1 - Nie oglądam rzeczy ohydnych i kłamliwych.
  • ~Student na SGH
    (2018-09-26 16:36)
    Ten film to paszkfil! Psi wymiot!
  • ~obserwer_1
    (2018-09-26 15:54)
    no to zaczyna się polskie "metoo". żałosne to jest
  • ~look
    (2018-09-26 21:56)
    Gdzie jest Dziwisz i dlaczego milczy? Czy grozi mu deportacja do Chile?
  • ~nickt
    (2018-09-26 17:39)
    Oczywiście ten problem jest we wszystkich środowiskach,należy go tępić.Niestety dochodzimy powoli do absurdu jak niedawno wszystkie tzn.CELEBRYTKI lekko podstarzałe zgłaszają ,że były w młodości /30-50 lat temu/molestowane.Teraz w modzie będzie,jest molestowanie przez księży,nie wiem do czego to doprowadzi oprócz walki z Kościołem
  • ~demko
    (2018-09-27 11:20)
    Szamba nie zmienicie.
  • ~Dżesika
    (2018-09-26 19:18)
    chłopaki! który mnie po molestuje, moja kumpela chwali się że była już trzy razy molestowana a ja jeszcze nie. pomóżcie nie mogę być gorsza. jak da rade to jeszcze jej rekord pobije i też będę się chwalić. niech mi zazdrości..
  • ~Pewnie nigdy
    (2018-09-27 10:03)
    Nas chłopców bezwstydnie molestował pan od matematyki, kiedy film o molestowaniu nauczycieli i trenerów?
  • ~sapienti sat
    (2018-09-27 12:39)
    "Terapie są bardzo kosztowne i musimy sami je opłacać" - kwintesencja tego "państwa" "prawa" i "sprawiedliwości"
  • ~żałosny