Tarczyński namawia do bojkotu "Kleru", mimo że filmu nie widział i nie zamierza oglądać. "Prymitywna, płytka prowokacja"

| Aktualizacja:

Film Wojciecha Smarzowskiego nie przestaje budzić ogromnych emocji. Do grona przeciwników "Kleru" dołączył poseł PiS Dominik Tarczyński, który "nie przyjmuje argumentu, że nie ma prawa krytykować dzieła" przed obejrzeniem.

wróć do artykułu
  • ~Tomasz
    (2018-10-01 14:05)
    O tym że Tarczyński jest po prostu głupi prosty i zakłamany wiedzą wszyscy normalni.
  • ~Kamil
    (2018-09-29 10:39)
    Kto mu taką fotkę zrobił? Wygląda jakby wyszedł z gabinetu lekarza określonej specjalności.
  • ~Teufel
    (2018-09-29 05:25)
    Kolejny PiS specjalista przygłupawy robiący darmową reklamę. Czy tam są sami tacy mądrzy inaczej?
  • ~===
    (2018-09-28 16:11)
    Moze zacheca NAS do bojkotu nie KLERU tylko kleru?
  • ~taktotak
    (2018-09-28 13:24)
    Poseł Tarczyński agituje do bojkotu kleru... Co na to Ojciec Dyrektor & Comp.?
  • ~kox
    (2018-09-27 21:26)
    W wolnym kraju jest wolność słowa i wypowiedzi więc każdy ma prawo film obejżeć i się do niego ustosunkować zarówno pozytywnie jak i negatywnie ale ktoś kto filmu nie widział a wydaje opinie wychodzi na błazna i ciemniaka bez własnego zdania który posługuje się czyimiś niesprawdzonymi opiniami.
  • ~qunatur
    (2018-09-26 19:31)
    - Zachęcam wszystkich, żeby nie szli na film "Kler", jeżeli mają szacunek do Kościoła – powiedział Dominik Tarczyński. A ja mówię idźcie, idźcie na ten film. Kościół to jego wierni. Sukienkowi cwaniacy stracą. Blichtr - tajemnica wiary: złoto srebro i dolary. Cynizm na wskroś. Ktoś trafnie ujął - religia zaczęła się gdy cwaniak spotkał pierwszego frajera.
  • ~Bnmk
    (2018-09-26 18:05)
    Kocham Pana Boga jestem katoliczką kocham . TrójcĘ Św .Ale wiem co to znaczy molestowanie i wykorzystywanie ministrantów sekualne bo moj mąz to przechodzil i wiem co mówi .na ten temat .Jakos sobie poradzil z życiem choc inni na pewno nie.
  • ~Elka
    (2018-09-26 17:10)
    Czyli jak rozumiem wg tego kogoś w polskim kościele nigdy takie rzeczy nie miały miejsca a Smarzowski to agent z Izraela ?!
  • ~kumaty
    (2018-09-26 17:00)
    Tarczyński, trep wyjątkowy, dał głos w wsprawie filmu "Kler". A ja wzywam wszystkich rozgarniętych wyborców, aby w najbliższych wyborach parlamentarnych nie dawali głosu na niego!
  • ~kob.
    (2018-09-26 16:38)
    odsłania hipokryzję i zakłamanie kościoła
  • ~Rumcajs
    (2018-09-26 16:15)
    On ma wielki leb ale pusty.On nie jest grzesznikiem bo ciupcia bez slubu,bo on z PiSu i prezes odpuszcza takie grzechy .Nie odpuszcza tylko tym co nie klekaja przed pomnikami i wizerunkami orezydenta tfurcy .
  • ~fujtek
    (2018-09-26 16:03)
    Poseł Tarczyński to wielki katolik z zapewnionym eksponowanym stanowiskiem w raju.
  • ~TTT
    (2018-09-26 15:51)
    Szkoły powinny organizować obowiązkowe wyjścia na ten film bo to prawie dokument.
  • ~tezet
    (2018-09-26 15:44)
    A czy jest przymus chodzenia na ten film ? Jak się komuś nie podoba, to niech nie idzie. Niech ogląda filmy polecane przez KK.
  • ~zin
    (2018-09-26 14:47)
    czego mozna sie spoziwac po koltunie katolickim
  • ~dzieciak
    (2018-09-26 14:28)
    prymitywny płytki pajac
  • ~Roman Lech
    (2018-09-26 14:02)
    Poczytaj sobie panie Tarczyński książkę Królowie plagiatu", jak pokonać kościelne państwo bezprawia.Tam autor dopiero dowala kościołowi , że aż miło.
  • ~A, to
    (2018-09-26 12:51)
    Najlepiej, żeby pan poseł Tarczyński porozmawiał na te tematy z księdzem Isakowiczem-Zalewskim, który w programie TVP jawnie mówi o lobby homoseksualnym w Kościele rzymskim i konsekwencjach z tego wynikających.
  • ~Wikary na dorobku
    (2018-09-26 12:41)