Piotr Fronczewski w mocnym przesłaniu: Naprawdę myślisz, że sterowanie sądami nie ma wpływu na twoją przyszłość? [WIDEO]

| Aktualizacja:

Jakie będziesz miał szansę na uczciwy proces, jeśli okaże się, że w sądzie walczysz z kuzynem członka rządu, od którego zalezy uposażenie, awans i dalsza kariera sędziego? - pyta w przesłaniu internetowym Piotr Fronczewski.

wróć do artykułu
  • ~Dr Astic
    (2017-08-13 21:40)
    I znów wywaliło szambo z trollami sponsorowanymi przez partię rozwoju i postępu. Ciekawe czy nadal będą oni popierać,, reformę,, sądownictwa,, kiedy zdarzy się im np. że kumpel ministra lub posła wiadomej partii np. przejedzie na pasach członka ich rodziny. Wtedy będą mogli liczyć na taką bezstronnosc i uczciwość jak dzisiaj przeciętny obywatel w Rassiji lub Turcji
  • ~ojoj
    (2017-08-13 10:05)
    panie Piotrze prosze niech Pan gra bo robi to Pan fantastycznie ,ale niech Pan omija szerokim lukiem politykow ,prosze,prosze,prosze
  • ~007idzie
    (2017-08-12 17:33)
    FRONCZEWSKI iiiiiiiii wszystko jasne !!!!!
  • ~Te "odwazny" Fronczewski gdzie byles z tym tekstem
    (2017-08-12 04:25)
    przez ostatnie 25 lat ? Bo o ostatnie 50 lat nie bede cie pytal, gdyz niewielu bylo naprawde odwaznych by tak wczesnie pytac o niezaleznosc sadownictwa, a ci co o to pytali skonczyli zakatowani przez SBekow i UBekow co to teraz machaja flagami KOD/ORP/PONowoczesna.
  • ~Jolanta
    (2017-08-11 12:59)
    Nigdy nie będę oglądać NICZEGO z pana udziałem! Gardzę panem!
  • ~Ocypo
    (2017-08-11 09:14)
    A ja głupi mu prawie uwierzyłem jak się tłumaczył , dlaczego balował u Jaruzelskiego w Stanie wojennym gdy jego koledzy bojkotowali TV i Radio. Pomyliłem się Fronczewski to ICH człowiek działający na polecenie. Łajza po prostu.
  • ~Jst
    (2017-08-11 03:32)
    Stary capie oglądnij sobie lepiej film pt. "Układ zamknięty"i filmik rumuński o Cruliku ********* przez krakowskie sady i nikt za to nie poniósł żadnej kary, bo sądy są niezawisłe!!Te filmy to czubek czubka góry lodowej!!W POlsce wymiar sprawiedliwości żależy od portfela grubości Exemplum Stokłosa, który dziennikarzom śledczym członki obcinał i co POszedł za to do ciupy???
  • ~dilbat.ki
    (2017-08-10 18:10)
    Ważny i rozsądny głos.
  • ~Zofia
    (2017-08-10 13:40)
    Brawo panie Piotrze, oczywiście że tylko trójpodział władzy , w tym NIEZALŻNE SĄDY są podstawą demokracji.Uzależnienie ich od władzy spowoduje jej zwyrodnienie.Nie można być sędzią we własnej sprawie!
  • ~Baśka
    (2017-08-10 12:40)
    Jak dawno temu - ktoś mądry powiedział:Nie ma sprawiedliwości na tym świecie! Dlatego myślę że i w sądzie często jej nie ma,są tylko suche przepisy które też często ze sprawiedliwością niewiele mają wspólnego..
  • ~Tymina Blonkowska
    (2017-08-10 12:09)
    Panie Piotrze to co pan zrobił to żenada,wstyd mi za pana
  • ~kizak
    (2017-08-10 10:18)
    fronczewski intelektualnie pasuje jedynie do kabaretu
  • ~kazik
    (2017-08-10 09:05)
    wszyscy artysci to jednak prostytutki...
  • ~JÓZIEK DYRMAN
    (2017-08-09 17:33)
    PANIE FRONCZEWSKI - AKTOR Z PANA WYBITNY I CHWAŁA PANU ZA TO ! W POLITYKĘ SIĘ NIE MIESZAJ , ZAWSZE CZEPIAJĄ JEJ SIĘ MIERNOTY I NIEUDACZNIKI .
  • ~Ferdek
    (2017-08-09 16:12)
    Oj niepotrzebnie sie pan łączy z tymi co to zrobią wszystko aby było jak było . Znakomita większość prawników jest po przeciwnej stronie prawa. Są tam gdzie są przekręty, nadużycia wystarczy czytać o reprywatyzacji, byli, sterowali, fałszerstwa poświadczali i są nadal.
  • ~obawa
    (2017-08-09 16:06)
    Inteligentni ludzie rozumieja, ze PiS chce wziac narod " za Twarz", pozbawic praw obywatelskich, podporzadkowac sobie / czyli zlikwidowac!! / instytucje demokratycne i wproadzic rzady autorytarne .Ale zeby to dostrzec w pisowskich dzialaniac trzeba miec zdolnosc rozumienia i dokonywania analizy i oceny faktow
  • ~Lis
    (2017-08-09 16:05)
    uczciwi Polacy powinni się opowiadać za wszystkim co proponuje PiS i czego tak kurczowo broni PO , UE i inni
  • ~po co ?
    (2017-08-09 12:48)
    O matko jedyno ,masz tu kolejnego znawce .od wszystkiego.Wszedzie te aktorzyny ze swimi nosami.
  • ~bez poważąnia
    (2017-08-09 11:25)
    ja myślę panie tzw. aktorze Frączewski, że najwiekszą przyszłość ma sterowanie,podsterowanie, umysłami ludzkimi w kwestii lokat terminowych i korzystania z usług wskazanych banków...
  • ~gadojan