Pogrzeb Philipa Seymoura Hoffmana będzie bardzo skromny

| Aktualizacja:
X

Philip Seymour Hoffman zostanie pochowany w tym miesiącu w Nowym Jorku. Zaplanowano prywatną uroczystość, w której wezmą udział jedynie rodzina i przyjaciele aktora.

– To będzie prywatny pogrzeb, wyłącznie dla rodziny i bliskich przyjaciół Philipa Seymoura Hoffmana, w mieście, w którym się urodził i zmarł – poinformowała Karen Samfilippo, rzecznik zmarłego w niedzielę aktora. – Zamiast kwiatów, rodzina prosi o darowizny dokonane w imieniu Phila dla dwóch organizacji charytatywnych, które były bardzo bliskie jego sercu: DreamYard Project i Christopher and Dana Reeve Foundation – oświadczyła.

Organizacje, o których mowa, prowadzą programy artystyczne dla młodzieży na Bronksie (DreamYard Project) i wspierają osoby dotknięte paraliżem (Dana Reeve Foundation). Philip Seymour Hoffman wspierał je od wielu lat.

Więcej czytaj w portalu Stopklatka.pl>>>

Udostępnij na Facebooku
Źródło: Stopklatka
    • ~adsenior
      2014-02-06 12:25
      Na okrągło piszecie o tym samobójcy ćpunie, natomiast dziwnie nabraliście "wody w usta" w sprawie pogrzebu REŻYSERA PORĘBY!!!
    AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.