Max Irons: Nie pytajcie mnie o ojca!

| Aktualizacja:
X

28-letni Max Irons powoli wychodzi z cienia swojego taty Jeremy'ego Ironsa. Zagrał już w filmach "Dziewczyna w czerwonej pelerynie" i "Dorian Gray", jednak podczas wywiadów dziennikarze nadal wypytują go o słynnego ojca, laureata Oscara za rolę w "Odmianie losu". Młody aktor na już dość.

– Dla mnie to po prostu tata – oznajmił Max Irons. – Wiem, że pytania o niego nadal będą się pojawiać, choć i tak padają o wiele rzadziej, niż rok temu. I dzięki Bogu. Niektórzy dziennikarze koncentrują się wyłącznie na tym temacie, co bywa mocno uciążliwe. Jako dziecko nie chodziłem z tatą na plan ani na imprezy dla sławnych ludzi. Pozwolił mi dorastać w normalnych warunkach. Kiedy wraca do domu po pracy, idzie prosto do swojego ogrodu, w którym spędza resztę dnia. To człowiek jak każdy inny. Odkąd zostałem aktorem, udziela mi od czasu do czasu dobrych rad. Ostrzegł mnie, że to trudna branża, w której praktycznie nie istnieją poprawne relacje międzyludzkie. Że każdy zazdrości każdemu. Polegam na jego doświadczeniu i wiedzy.

Maksa Ironsa będziemy mogli podziwiać od 5 kwietnia u boku Saoirse Ronan w filmie "Intruz".

Udostępnij na Facebooku
  Powered by ContentStream
  • ~xxxxx
   2013-05-13 17:20
   Uwielbiam go *.*
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.