• Agnieszka Holland
  1
  Retrospektywa filmów Agnieszki Holland i spotkanie z reżyserką to główne wydarzenia festiwalu kina europejskiego w Lecce na południu Włoch. To pierwszy duży przegląd jej twórczości we Włoszech. W jego ramach zaprezentowany zostanie też najnowszy „Pokot”.
 • "Pakt krwi" w kinach od 7 kwietnia
  1
  7 kwietnia do kin wchodzi "Pakt krwi", film sensacyjny. W dzieciństwie bracia Lindel mogli liczyć wyłącznie na siebie. Jednak z czasem ich drogi rozeszły się. JP (Adrian Grenier) odniósł sukces w branży budowlanej, a Mikey (Johnathon Schaech) wszedł w konflikt z prawem i został gangsterem. Losy braci ponownie przecinają się, gdy Mikey zostaje porwany, a do JP trafia żądanie zapłaty okupu. Podczas gdy wszyscy z otoczenia biznesmena są przekonani, że to jego brat stara się wyłudzić pieniądze, JP nie przestaje wierzyć w niewinność Mikeya. Przeczuwając najgorsze, zwraca się o pomoc do dawnego znajomego – prywatnego detektywa Sala (John Cusack). Razem rzucą wyzwanie lokalnej mafii, na której czele stoi bezwzględny Eddie King (Nicolas Cage).
 • Kadr z filmu "Mumia". W kinach w czerwcu 2017.
  Tom Cruise jest komandosem, wysłanym by zlikwidować siedlisko terrorystów - stary bunkier. Ten okazuje się być na tyle stary, że skrywa w sobie egipskie mumia. Uwalnia się zło, a za misją stoi sam Russell Crowe. "Mumia" niebawem w kinach.
 • "Annabelle: narodziny zła" w kinach od 11 sierpnia 2017
  2
  Kilka lat po tragicznej śmierci córeczki lalkarz i jego żona przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z sierocińca, które niedługo potem staną się celem opętanego dzieła rąk lalkarza — Annabelle. Zobacz zwiastun historii.
 • Scarlett Johansson w filmie "Ghost In The Shell"
  8
  1
  Czasy segregacji dawno minęły, ale Hollywood wciąż bywa oskarżane o rasizm. Dlaczego producenci filmowi boją się zatrudniać aktorów azjatyckiego pochodzenia?
 • "Frantz" zostanie pokazany na festiwalu "Wiosna filmów"
  Najlepsze filmy ostatniego sezonu wypełnią program 23. festiwalu "Wiosna Filmów". W trakcie trwającego do 9 kwietnia w warszawskim kinie Praha przeglądu zobaczymy m.in. "Frantza" Francoisa Ozona, "Klienta" Asghara Farhadiego oraz "Duszę i ciało" Ildiko Enyedi.
 • Kadr z filmu "Smoleńsk" - premiera 9 września 2016
  30
  116
  Znamy już werdykt Akademii, która przyznała Węże 2017, nagrody dla "filmowych potknięć w polskim kinie". Węże 2017 zdominował film "Smoleńsk", który otrzymał siedem nagród i tym samym wyrównał rekord zdobytych wyróżnień, należący do "Kac Wawa".
 • "Król artur: Legenda miecza" w kinach od 16 czerwca
  1
  Charlie Hunnam jako Król Artur, Jude Law jako Vortigern oraz Asrtid Berges-Frisbey jako Ginewra. Oto zdjęcia z przebojowej produkcji, która do kina wejdzie 16 czerwca tego roku.
 • "Ostra noc" - komedia w kinach od 16 czerwca
  1
  Wieczór panieński, podczas którego kobiety idą na całość i szaleją tak, że umiera striptizer. To krótki opis filmu, który na ekrany kin wejdzie w połowie czerwca.
 • Mirosław Baka w filmie "Mały Jakub"
  Obraz trafi do kin w drugiej połowie kwietnia. Reżyserem filmu "Mały Jakub" jest Mariusz Bieliński.
 • "To" film na podstawie powieści Stpehena Kinga w kinach 7 września 2017
  6
  728
  W miasteczku Derry giną ludzie - częściej są to dorośli niż dzieci. Jednak to te ostatnie trafiają na ślad tego, co stoi za tajemniczymi zniknięciami. Okazuje się, że to.... Premiera filmu na początku września
 • Mateusz Kościukiewicz w filmie Kasi Adamik "Amok". Premiera 24 marca 2017
  1
  1
  Katarzyna Adamik postanowiła, że to, czego potrzebuje widz, to psychodelia wylewająca się na niego z ekranu przez ponad półtorej godziny. Idąc do kina, niejednokrotnie zastanowimy się, czy na pewno jesteśmy trzeźwi. A po wyjściu z sali, czy trzeźwa była reżyserka podczas kręcenia obrazu.