• ~Polskie przebudzenie mocy
    (2015-12-18 10:50)
    Niedawno oglądałem zrekonstruowanych "Krzyżaków" Forda i ten film mnie zachwycił , to było prawdziwe przebudzenie mocy -100% akcji na full. Dobry scenariusz, dobra gra.
  • ~fenix
    (2015-12-18 18:33)
    Ten kudlaty obok H. Forda to kaczynski.Robi kariere w USA,pozazdroscic,rodacy go olewaja,to zagral w gwiezdnym dreszczowcu
  • ~migacz
    (2015-12-19 13:19)
    Zgadzam się: Nawet nie wiedziałam, że aż tak za tą serią tęskniłam. :)
  • ~badziewiak
    (2015-12-18 08:51)
    Nie wiem jak takie bzdetne filmy można oglądać. Ludzkość już tak została zmanipulowana przez przekaz filmowy i telewizyjny, że nie długo pokażą gówno w różnych odsłonach, a ludzie będą się tym zachwycać.
  • ~tommy
    (2015-12-18 08:45)
    A to opinia taka od serca czy oplacona ???
  • ~hiena
    (2015-12-22 20:29)
    Lewacki hollyweird produkuje w ostatnich latach same propagandowe filmiki, zgodne z oficjalna, jedynie sluszna linia ideologiczna. W zwiazku z tym film musi zawierac: 1. obowiazkowe kontyngenty rasowe (glowny bohater jest cza rnu chem), 2. promocje homoseksualizmu (oglaszano wczesniej, ze film bedzie obfitowal w dewiantow) 3. obraz przyszlosci gdzie wiele kultur i ras zyje w przyjazni, milosci i pokoju i wszyscy sie toleruja (absurdalne lewackie teorie, z ktorych wyplywaja twierdzenia typu "islam jest religia pokoju"). Ten film to czysta propaganda. Apeluje do rodzicow, aby nie zatruwali mlodych umyslow tym lewackim jadem. Bojkot lewactwa !
  • ~loko
    (2015-12-18 09:04)
    Co może być nowego w starych dekoracjach? Taki serial można kręcić 100 lat i nic z tego nie wyniknie. To tylko sprawa sprawnego marketingu, aby wciągnąć naiwnych w pułapkę. Kolejne odcinki będą eksploatować historię literatury, a dekoracje nadal sie nie mienią. Być może teraz kolej na mitologi grecką i rzymską
  • ~egzorcysta
    (2015-12-20 22:47)
    Jestem fanem Science-Fiction, a nie tylko Fiction, więc uważam to za Kosmiczną Psychozę Tłumu, nakręcaną przez wszelkie media i komercję. W SF idzie o realistyczną futurologię z częstym wsparciem głębokiej fabuły np. StarTrek, Odyseja 2001, Awatar, a w Fantastyce to tylko zabawa, jak w wesołym miasteczku lub teatrzyku odpustowym. Monarchia w nowoczesnej cywilizacji??? Walka na szabelki świetlne w dobie broni laserowej, inteligentny odkurzacz i humanoidalny robot przy technologii oferującej androidy ledwie odróżnialne od ludzi, a z drugiej strony jakieś ciemne moce, pozwalające myślą rozwalać skały??? same, wierutne, totalne BZDURY DLA DZIECI do lat 10.
  • ~Cool
    (2017-01-19 15:09)
    Jak najbardziej rewelacyjny film!
  • ~lol
    (2015-12-20 17:05)
    fenix ty jestes idiota ,ktory nie zdaje sobie z tego sprawy i dlatego tez nigdy nieprzestanie nim byc.Wiekszosc ludzi szanuje kaczynskiego ,klamac nawet nie potrafisz