• ~benek
    (2014-10-04 13:56)
    na bezrybiu i rak ryba
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-03 07:39)
    RE ~pl2014-10-03 07:32 ...Dorabiam na ulicy...PO trafie tylko doić i PO pisywać na klawiatórce jutro stoje przy wylotófce z Gdańska na Szczecin...20 w ruru 10 w paszczu...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-03 07:03)
    Stefan Zielonka - szyfrant Służby Wywiadu Wojskowego, posiadający dostępy do najtajniejszych informacji wywiadu wojskowego. Znał klucze, hasła, systemy tajnej komunikacji, również NATOwskiej, był zorientowany w kwezstii polskich służb wywiadowczych za granicą. Mimo to, przez dwa tygodnie po zaginięciu jest poszukiwany jak zwykły obywatel a nie osoba mająca wiedzę o największych tajemnicach państwa. Śledztwo prowadzone jest opieszale, dopiero po dłuższym czasie następuje przeszukanie ogródków działkowych na których Zielonka częsti przebywał. Zaczęły się pojawiać plotki o chorobie psychicznej szyfranta, o dezercji na nawet zdradzie. W kwietniu 2010 dwóch meżczyzn znajduje rozkładające się ciało a przy nim sznur, rzeczy niezidentyfikowane przez rodzinę i doskonale zachowane dokumenty. Badania kośćca wykazały, że ciało należy do szyfranta Zielonki, badania zęba jednak wykluczyły to. Ostatecznie w czerwcu 2010 roku, poinformowano że znalezione zwłoki to zwłoki szyfranta Zielonki.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-03 07:16)
    bp. Mieczyslaw Cieślar - duchowny, był przewodniczącym Kolegium Komisji Historycznej w sprawie inwigilacji luteran przez SB. Twierdził że już po katastrofie TU – 154 otrzymał smsa od jednego z pasażerów – ks. Adama Pilcha. Zginął w wypadku samochodowym.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-03 07:17)
    Dariusz Ratajczak – doktor historii na Uniwersytecie w Opolu zaszczuty, szykanowany i ochrzszczony mianem antysemity, za przytoczenie w swojej książce cytatów ludzi kwestionujących Zbrodnię Oświęcimską. Wyrzucony z uczelni, bez szans na znalezienie nowej pracy, utrzymywał się ze zmywania naczyń i palenia w kotłach c.o. Znaleziony został martwy w samochodzie stojącym na parkingu przed supermarketem. Oficjalnie mówiło się, że samochód stał tam prawie dwa tygodnie. Wielce prawdopodobne jest jednak to, że auto zostało podrzucone dużo później.
  • ~!!!
    (2014-10-03 07:26)
    "Służby specjalne" od dziś w kinach. Wrócą teorie o "seryjnym samobójcy" polityków? "Niektórym może być ciężko się podnieść


    Seryjny samobójca nie działa tylko w świecie politycznym, ale w innych przypadkach nie nazywa się to seryjnym samobójcą , ale zwykłym
  • ~marian
    (2014-10-03 07:30)
    Czy ja mam rozumieć, że ci, którzy na podstawie raportu NIK nie mają żadnej kontroli, nakręcili sobie film, jacy to są szlachetni i spróbują w ten sposób zdyskredytować likwidatora "wsi". Ale czy ja też mam rozumieć, że informacja tutaj zawarta - to jest też agitacja tych służb - jakże szlachetnych, bo szkolonych przez moskalików.
  • ~pl
    (2014-10-03 07:32)
    wiesio, ty gdzieś pracujesz czy tylko internet to twoje powołanie? Daj na wstrzymanie bo tylko ciebie tutaj widać a to nie dobrze o tobie świadczy. Dość popisywania. Idz do pracy. Normalnej. Lepiej się poczujesz wśród ludzi.
  • ~kobra
    (2014-10-03 09:11)
    co się czepiacie Wiesia z godziny 6-7. To jest ten inny Wiesio - nie padł ani jeden wulgaryzm , nie topił we krwii PISowców , nie dorzynał watahy - przedstawiał jedynie suche , niewygodne fakty . Tak , to bardzo niewygodny dla obecnie rządzących film. To co Wiesio przedstawił - bardzo niewygodne dla obecnie rządzących fakty.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-03 06:57)
    Remigiusz Muś – technik pokładowy JAKa 40, który wylądował w Smoleńsku tuż przed TU – 154. Otwarcie mówił, że słyszał przez radio, jak kontrolerzy lotów zezwolili załodze prezydenckiego samolotu zejść na 50 metrów. Prokuratura od razu poinformowała, że było to samobójstwo.