Dziennik.plFilm

Czwartek, 24 maja 2012

Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. 24°C

Jaimie Alexander dziewczyną Thora

2009-09-23 | Ostatnia aktualizacja: 20:12 | Komentarze: 0 | skomentuj
Jaimie Alexander dziewczyną Thora

Jaimie Alexander dziewczyną Thora Fot. Lester Cohen / Inne

Filmowcy już dawno zauważyli, że ekranizacje komiksów to nieskończenie zasobna kopalnia pieniędzy. Do Iron Mana, Batmana i wielu innych wariacji na temat ludzi dołączy Thor, nordycki bóg piorunów pożyczony przez komiksowe imperium Marvela.

Pogoda

POLSKA

Czwartek 2012-05-24

temp. min 5°C max. 24°C
opady: niewielkie opady

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

Do ekipy filmowej dołączają Jaimie Alexander oraz Colm Ferore,któremu przypadnie jedna z ciekawszych ról. Zagra on arcyłotra, którego przerażającą postać skrywa mgła tajemnicy. I to do tego stopnia, że filmowcy nie wysłali aktorowi scenariusza w obawie przed wyciekiem.

Jaimie Alexander zetrze się w filmie z Natalie Portman na płaszczyźnie emocjonalnej. Alexander zagra Sif, wielką Asgardzką wojowniczkę. Portman wcieli się w Jane Foster, zwykłą pielęgniarkę. A między nimi rozdarte serce boga piorunów. Po "Kochanicach Króla" Natalie Portman postanowiła pójść klasę wyżej.

Postać Thora zagra Chris Hemsworth, znany z roli choćby kapitana Kirka z nowego "Star Treka".

Premiera filmu jest zapowiadany na 2011 rok. Wiele jeszcze może się zmienić, zwłaszcza biorąc pod uwagę niespieszne prace nad ekranizacją.

kb
Źródło: dziennik.pl

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Najnowsze wideo

    Najczęściej komentowane

    «