Film "Sęp" to fabularny debiut reżyserski Eugeniusza Korina, który scenariusz tego thrillera pisał przez trzy lata.

"Ten scenariusz jest bardzo dobrze napisany. Eugeniusz Korin jest doświadczonym reżyserem teatralnym. Bardzo się cieszę, że gram w jego debiucie fabularnym" - mówi Daniel Olbrychski, który wciela się w jedną z głównych ról w tym filmie.

Fabuła filmu trzymana jest na razie w tajemnicy. Wiadomo tylko, że miłość całkiem zawładnie życiem głównego bohatera. "Gram agenta wydziału wewnętrznego, który jest bardzo ambitny i robi wszystko, żeby być najlepszym. Jest perfekcyjny i bardzo zacięty" – mówi o swojej postaci Michał Żebrowski. "Zagramy też z Anią Przybylską szaleńczą i porywczą miłość" – dodaje aktor.

Thriller z Michałem Żebrowskim, Pawłem Małaszyńskim i Danielem Olbrychskim w rolach głównych, to film, który zaoferuje widzom mocną rozrywkę. "Producenci tego filmu chcą dać widzowi dobre kino akcji, takie, które wymaga naprawdę długotrwałego przygotowania" –mówi Michał Żebrowski, który na potrzeby tej roli schudł 10 kg.

Zdjęcia do "Sępa" trwały 47 dni, a na planie stawili się również: Anna Przybylska, Anna Dereszowska, Andrzej Seweryn, Piotr Fronczewski, Andrzej Grabowski i Mirosław Baka.

Premiera filmu planowana jest na luty 2012 roku.